ایران: حبس فرهاد میثمی خودسرانه‌ است؛ فوری و بدون ‌قید و شرط او را آزاد کنید!

 سه شنبه ۱۳ آذر٬ ۱۳۹۷-2018-12-04-IranSOS- برنامه‌ی نظارت بر حمایت از مدافعان حقوق بشر از دولتمردان ایران می‌خواهد آقای فرهادمیثمی، مدافع حقوق بشر و فعال حقوق زنان، را فوری و بدون قید و شرط آزاد کنند و به کلیه‌ی اقدام‌های آزارنده، از جمله در سطح قضایی، علیه او و تمامی مدافعان حقوق بشر که در این کشور در حبس خودسرانه به سر ‌می‌برند، پایان دهند.

عبدالفتاح سلطانی از زندان آزاد شد

عبدالفتاح سلطانی وکیل و فعال حقوق بشر

چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷-2018-11-21-IranSOSوکیل مدافع عبدالفتاح سلطانی وکیل و فعال حقوق بشر گفت که موکلم با «آزادی مشروط» دقایقی پیش از زندان اوین آزاد شد.

به گزارش ایرنا، سعید دهقان، وکیل مدافع عبدالفتاح سلطانی با اعلام این خبر گفت: “مرجع ذی صلاح روز گذشته با آزادی مشروط موکلم موافقت کردند”.

به گفته دهقان، پیرو موافقت صورت گرفته با آزادی مشروط موکلش، سلطانی دقایقی پیش از زندان اوین آزاد شد.

دستکم ۷ تجمع اعتراضی برگزار شد

سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷-2018-11-20-IranSOS- طی روز گذشته و امروز، جمعی از کارگران مقابل خانه کارگر و سازمان برنامه و بودجه، جمعی از کارگران کارخانه «پارس میلنگ»، جمعی از کارگران و کارکنان بیمارستان امام خمینی کرج، جمعی از کارگران گروه ملی فولاد اهواز، جمعی از دانشجویان دانشگاه نوشیروانی بابل، جمعی از دانشجویان دانشگاه تهران و جمعی از کارگران نیشکر هفت تپه در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

پنج زندانی در زندان مرکزی زاهدان دست به اعتصاب غذا زدند

 سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷-2018-11-20-IranSOS- پنج تن از زندانیان سیاسی-امنیتی محبوس در زندان مرکزی زاهدان پس از انتقال به قرنطینه این زندان، اقدام به اعتصاب غذای اعتراضی کردند. این زندانیان مدعی هستند دلیل انتقال تنبیهی خود را نمی دانند و قربانی رفتار سلیقه ای مسئولین زندان هستند. عمده این زندانیان از جمله افرادی هستند که به تازگی نامه ای خطاب به گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل نوشته و از او خواستند تا در دفاع از حقوق زندانیان سیاسی بکوشد.

واکنش آموزش و پرورش به عدم پرداخت حقوق معلمان خارج از کشور/ تمهیدی از سوی بانک مرکزی اتخاذ نشده‌ است

سه شنبه ۲۹ آبان٬ ۱۳۹۷-2018-11-20-IranSOSغلامرضا کریمی (قائم‌مقام وزیر آموزش و پرورش در امور بین‌الملل و رئیس مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور) درباره اعتراض معلمان خارج از کشور به عدم پرداخت حق مسکن و حقوق  که پرداخت آن ۸ ماه است به تاخیر افتاده به خبرنگار ایلنا گفت: مدت‌هاست، پیگیر این موضوع از طریق بانک مرکزی هستیم، اما با توجه به شرایط ارزی که کشور اکنون با آن مواجه شده، هنوز تمهید مشخصی در این زمینه از طرف بانک مرکزی اتخاذ نشده است.

مطالب بیشتر...

صفحه 1 از 345

مطالب مرتبط

تعداد بازدید مطالب
10772723

مسیر یاب

محل قرارگیری: صفحه اصلیاخبار

آرشیو

بازگشت به بالا