گزارشی از بیستمین روز از دور جدید اعتصاب سراسری کامیون‌داران

پنجشنبه ۱۹ مهر٬ ۱۳۹۷-2018-10-13-IranSOS- اعتصاب رانندگان کامیون ایران که در دور جدید خود به دنبال فراخوانی از روز شنبه ۳۱ شهریورماه در اعتراض به برآورده نشدن مطالبات صنفیشان آغاز شده است، روز پنج‌شنبه ۱۹ مهرماه برای بیستمین روز در بسیاری از شهرهای ایران از جمله “قروه، سنندج، زرین شهر، مبارکه، اردبیل، بندر امام خمینی، شیراز، ورزنه، شهرکرد و اصفهان، ” ادامه یافت.

کارگران شهرداری شوشتر شش ماه مزد طلب دارند

پنجشنبه ۱۹ مهر٬ ۱۳۹۷-2018-10-11-IranSOS- حدود سیصد کارگر شاغل در شهرداری شوشتر استان خوزستان که تحت نظارت شرکت‌های پیمانکاری فعالیت می‌کنند، شش ماه مزد معوقه از کارفرما طلب دارند. به گفته کارگران شهرداری شوشتر، این وضعیت در حالی ادامه دارد که حدود ۳۰۰ کارگر شاغل در شهرداری دستمزد اسفندماه سال گذشته خود را حدوداً ۵۰ روز قبل دریافت کرده‌اند.

پانزدهمین روز از دور جدید اعتصاب سراسری کامیون‌داران؛ افزایش شمار بازداشت‌شدگان به دست‌کم ۲۴۴ تن

یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷-2018-10-07-IranSOS- اعتصاب رانندگان کامیون ایران که در دور جدید خود به دنبال فراخوانی از روز شنبه ۳۱ شهریورماه در اعتراض به برآورده نشدن مطالبات صنفیشان آغاز شده است، روز شنبه ۱۴ مهرماه برای پانزدهمین روز در بسیاری از شهرهای ایران از جمله “شهرکرد، بندر امام‌خمینی، اهواز، سوسنگرد، نجف‌آباد، اصفهان، شیراز، بوشهر، الیگودرز، ارومیه، یزد، زرین‌شهر، بندرعباس، تیران، میانه، بهشهر و قوچان” ادامه یافت. گزارشات حاکی از بازداشت ۶ تن دیگر در این خصوص است و با احتساب آمار بازداشت قبلی شمار بازداشت‌شدگان در این رابطه به دستکم ۲۴۴ تن رسیده است.

اعتراض کارگران پیمانی شهرداری اهواز وارد دومین روز شد

دوشنبه ۰۹ مهر ۱۳۹۷-2018-10-01-IranSOS- کارگران پیمانی فضای سبز شهرداری اهواز برای دومین روز متوالی، امروز مقابل ساختمان استانداری خوزستان تجمع کردند. به گزارش ایلنا، برخی منابع کارگری در شهرداری اهواز خبر دادند، صبح امروز جمعی  از کارگران پیمانی فضای سبز مناطق هشت، سه و چهار شهرداری اهواز که تحت مسئولیت شرکت پیمانکاری فعالیت دارند، بار دیگر تجمع‌های اعتراضی خود را در مقابل ساختمان استانداری از سر گرفتند.

کارگران شهرداری لوشان ۶ ماه مطالبات مزدی طلبکارند

دوشنبه ۰۹ مهر ۱۳۹۷-2018-10-01-IranSOS- به دلیل آنچه که کاهش درآمد شهرداری لوشان عنوان می‌شود، ۷۰ کارگر این مجموعه ۶ ماه معوقات مزدی طلبکارند. نائب رئیس شورای شهر لوشان با تایید معوقات مزدی کارگران شهرداری لوشان از مسئولان دولتی و قضایی استان درخواست کرد تا نگاه ویژه‌ای به این شهرداری برای رفع مشکلات داشته باشند.

مطالب بیشتر...

صفحه 1 از 117

مطالب مرتبط

تعداد بازدید مطالب
10070947

مسیر یاب

محل قرارگیری: صفحه اصلیکارگران

بازگشت به بالا