‎انتقال ارژنگ داوودی به بند هشت زندان اوین

‎چهار شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ -IranSOS- ارژنگ داوودی به بند ۸ زندان اوین که به اتباع خارجی اختصاص دارد انتقال شده است. به گزارش هرانا، ارژنگ داوودی زندانی سیاسی که طی هفته گذشته از زندان بندرعباس به تهران منتقل شده بود، هم‌اکنون در بند ۸ زندان رجایی شهرکرج که به اتباع خارجی اختصاص دارد منتقل شده است. این زندانی سیاسی زندان مرکزی بندرعباس جهت بازجویی مجدد در خصوص پرونده توهین به رهبری ابتدا از بندرعباس به کلانتری ۱۰۶ «شهید نامجو» در تهران منتقل و سپس به شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب به ریاست قاضی «پیرعباسی» منتقل شد.

باوجود دستور قاضی مزبور مبنی بر انتقال وی به بند ۲۰۹ و سپس ۲-الف سپاه جهت بازجویی مجدد این دو بند از تحویل ارژنگ داوودی سرباززدند و در ‌‌نهایت وی به بند ۸ زندان اوین منتقل شد.
‎این زندانی سیاسی سالخورده که در تمام طول محکومیت خود از حق مرخصی محروم بوده است از اوایل تیر ماه سال گذشته از بند ۱۲ زندان رجایی شهر کرج به انفرادیهای بند ۲۰۹ زندان اوین منتقل و پس از ۱۲۷ روز انفرادی در این بند به زندان بندر عباس تبعید شده است.
‎گفتنی است، ارژنگ داوودی که محکومیت ۱۰ ساله اول خود را به پایان رسانده تاکنون با پرونده سازی‌های طی دوران محکومیت به ۲۰ سال و ۸ ماه زندان محکوم شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *