‎یک نفر در زندان قزوین اعدام شد

سه شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۳ -۲۰۱۴-۰۶-۱۰- IranSOS- بامداد امروز یک زندانی متهم به قاچاق مواد مخدر در زندان مرکزی قزوین (چوبین دُر) اعدام شد. به گزارش مهر، اسماعیل صادقی نیارکی در این باره اظهارداشت: در پی دستور دادیار ناظر زندان دادسرای عمومی و انقلاب قزوین مبنی بر جلب محکوم علیه عباس. م اهل قزوین ۳۳ ساله دارای چندین فقره سابقه کیفری مشارکت در حمل و نگهداری مواد مخدر و شرب خمر با راهنمایی ضامن وی و ماموران پشتیبانی و عملیات پلیس امنیت عمومی قزوین به آدرس محکوم علیه مراجعه، که محکوم علیه با دیدن ماموران اقدام به فرار کرده و در حین فرار چهار بسته را به پشت بام همسایه پرتاب می کند.

دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: متهم در جلسه رسیدگی، ۱۱ گرم هرویین و ۱۸ گرم گراس را متعلق به خود می داند ولی ۶۰۰ گرم شیشه مکشوفه از کنتور برق را متعلق به دایی خود می داند و عنوان می کند به جهت گرفتار کردن بنده در داخل کنتور برق جاسازی شده است.
‎وی اظهارداشت: حکم صادره سحرگاه امروز با حضور معاون دادستان عمومی و انقلاب قزوین، قاضی ناظر زندان دادسرای عمومی و انقلاب قزوین، رییس ندامتگاه مرکزی قزوین، نمایندگانی از نیروی انتظامی و پزشکی قانونی در محوطه زندان قزوین به مرحله اجرا درآمد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *