‎طائب: ماهواره‌ها بلندگوی شیطان هستند

‎شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۰۸-۰۹-IranSOS- رئیس قرارگاه عمار ،ماهواره‌ را بلندگوی شیطان توصیف کرد. به گزارش (ایسنا)- منطقه مرکزی، حجت‌الاسلام مهدی طائب در همایش بصیرت‌افزایی با موضوع آسیب‌های ماهواره اظهار کرد: کسانی که به دنبال هوای نفسانی و شیطان‌پرستی هستند، اسیر ماهواره می‌شوند در حالی که خداپرستان از تماشای برنامه‌های شیطانی ماهواره پرهیز می‌کنند. وی با بیان این‌که ماهواره‌ها ترویج بی‌دینی می‌کنند، اضافه کرد:

شبکه‌های به ظاهر فرهنگی اجتماعی ماهواره‌ای فرهنگ دینی خانواده‌های ما به ویژه نسل جوان را نشانه گرفته‌اند.
‎وی با اشاره به هزینه‌های زیادی که برای تهیه و تولید برنامه‌های ماهواره‌ای صرف می‌شود، ادامه داد: غرب با هزینه بسیار زیادی که علیه باورهای اعتقادی ما می‌کند، می‌خواهد از ماهواره جهت تزریق سم مهلک فرهنگی در راستای ترویج بی‌دینی و بی‌عفتی در نظام اسلامی استفاده ابزاری کند.
‎این استاد حوزه و دانشگاه القای یأس و ناامیدی بین مردم، ترویج تفکر پوچ‌گرایی، تضعیف بنیه اعتقادی، تخریب شخصیت و فروپاشی خانواده‌ها را از آسیب‌های ناشی از تماشای برنامه‌های ماهواره‌ای دانست.
‎وی اشاعه بی‌اخلاقی و فحشاء، ترویج بی‌حجابی و فرهنگ غربی و تزلزل در بنیان خانواده‌ها را از دیگر آسیب‌های ماهواره به عنوان مهمترین سلاح دشمن در جنگ فرهنگی علیه این نظام عنوان کرد.
‎وی بیان کرد: این آسیب اجتماعی همواره در کمین خانواده‌ها و جوانان ماست و هوشیاری، بصیرت و آگاهی در خصوص تهدیدهای این بلندگوی شیطان به عنوان یک ضرورت باید به آحاد مختلف مردم تذکر داده شود.
‎طائب خاطرنشان کرد: مهمترین راهکار مقابله با این فرهنگ ابتذال، تلاش برای تقویت باورهای دینی و تقوای الهی، توأم با آگاهی‌بخشی به مردم است.
‎وی تصریح کرد: معنویات و اعتقادات دینی را می‌توان جایگزین انحطاط، بی‌هویتی و افسردگی که حاصل استفاده از ماهواره است، کرد تا زندگی سعادتمندی شکل بگیرد.

‎در این همایش حجت‌الاسلام طائب به پرسش‌های حاضران در موضوعات مختلف پاسخ داد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *