‎لغو اعدام در ملاءعام بخاطر حمله آشنایان مرد اعدامی

سه‌شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۰۹-۰۲-IranSOS- حمله آشنایان یک اعدامی که قرار بود در ملاءعام به دار مجازات آویخته شود باعث لغو این مراسم شد. به گزارش ایسنا، روزنامه ایران نوشت: این حمله ناگهانی سحرگاه روز دوشنبه ۱۰ شهریورماه امسال در حالی رخ داد که از قبل زمان و مکان اجرای حکم به مردم محمودآباد اعلام شده بود. بنا بر این گزارش، از نخستین ساعات صبح روز دوشنبه تعداد زیادی از مردم محمودآباد برای دیدن صحنه اجرای حکم اعدام عامل جنایت در میدان شهر گرد آمده بودند.

تمهیدات لازم برای اجرای حکم اعدام فراهم شده بود ولی به دلیل مسائل امنیتی ناشی از حضور بستگان مرد اعدامی و با صلاحدید شورای تأمین و مقامات قضایی شهر، اجرای حکم به وقت دیگری موکول شد.

‎مرد اعدامی که «محسن» نام دارد در جریان یک درگیری خیابانی پسر جوانی را با ضربات چاقو از پای در آورده بود.

‎این مرد جوان پس از محاکمه در دادگاه کیفری استان مازندران به اعدام در ملاءعام محکوم شد که رأی صادره پس از تأیید در دیوان عالی کشور و استیذان از ریاست قوه قضائیه قرار بود سحرگاه روز دوشنبه در میدان شهر به اجرا در بیاید.

‎بر اساس این گزارش، در این مراسم نزدیک به سه هزار نفر حضور داشتند که با سر و صدا و هیاهو و اقدامات فیزیکی ناشی از حمله به حصار امنیتی باعث لغو مراسم اعدام شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © ۱۴۰۳ استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع آزاد است. All rights reserved.ارسال