‎محکومیت ۲۲ فیسبوکی‌

دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۱۰-۰۶-IranSOS- فرمانده انتظامی شهرستان ملایر با اشاره به اینکه در حوزه پلیس فتا، تمام فضای مجازی و سایبری رصد می‌شود، گفت: با افرادی که از طریق فیس‌بوک با شبکه‌های خارجی بیگانه در ارتباط هستند، ‌با هماهنگی مراجع‌قضایی برخورد قانونی صورت می‌گیرد. سرهنگ شعبان ترک‌نیا در گفت‌وگو با (ایسنا) منطقه همدان، از تشکیل ۲۲ پرونده درهمین راستا و ارجاع آن به مراجع قضایی ذی‌ربط خبرداد و افزود: مجرمان این پرونده‌ها با شبکه‌های اجتماعی ضداخلاقی در رابطه بودند که کلیه پرونده‌ها منتج به نتیجه شد.

وی به متلاشی‌کردن باند تهیه و توزیع عمده اقلام ضدفرهنگی متعلق به مجرمانی اهل استان‌های غربی و کشف و انهدام دو محموله بزرگ مشروبات‌الکلی در شش ماهه اول سال اشاره و اظهارکرد: از ابتدای امسال تاکنون ۱۱۲ نفر از اتباع بیگانه شناسایی و دستگیر شده‌اند.

‎ترک‌نیا ادامه‌داد: کشف ۹ قبضه سلاح جنگی و ۲۳ قبضه سلاح شکاری فاقد مجوز، پلمب ۳۳۰ مغازه متخلف، جمع‌آوری ۱۲ هزار قلیان و پلمب ۲۱ واحد قلیان‌فروش به همت نیروی انتظامی ملایر صورت پذیرفته است.

‎وی یکی از اولویت‌های اصلی ناجا را مبارزه جدی و همه جانبه با موادمخدر عنوان کرد و گفت: در این زمینه بیش از ۳۸۲ کیلو انواع موادمخدر در شش ماهه اول امسال کشف و ۴۷۲ نفر نیز دستگیر شده‌اند که نسبت به مدت مشابه پارسال ۲۳ درصد افزایش کشف داشته‌ایم.

‎فرمانده انتظامی شهرستان ملایر به پخش ۷۰ هزار مورد پیام ترافیکی از تلویزیون شهری ملایر، کاهش ۱۴ درصدی تصادفات فوتی و افزایش ۳۷ درصدی اعمال قانون خودروهای متخلف اشاره کرد و افزود: در طول سال جاری پنج مورد قتل شناسایی و شش متهم به قتل دستگیر شده‌اند که نسبت به مدت مشابه پارسال ۳۰ درصد افزایش داشته است.

‎ترک‌نیا، دستگیری شش نفر کلاهبردار میلیاردی، تشکیل قرارگاه مبارزه با سرقت و کشف بیش از ۴۰۰ میلیون تومان کالای قاچاق را بخشی از عملکرد فرماندهی انتظامی شهرستان ملایر برشمرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *