‎وکیل سهیل عربی اتهام تجاوز به عنف را تکذیب و آن را بی اخلاقی محرز نامید

جمعه ۷ آذر ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۱۱-۲۸-IranSOS- امیرسالار داوودی یکی از وکلای سهیل عربی ضمن محکوم کردن دروغ پراکنی سایتهای نزدیک به نهادهای امنیتی اعلام کرد از این سایت‌ها شکایت می‌کند. به گزارش هرانا، شب گذشته وبسایت «راه دانا» نزدیگ به نهادهای امنیتی ایران درگزارشی ویژه، ضمن رد اتهام توهین به پیامبر، حکم اعدام سهیل عربی را اتهام «تجاوز به عنف» اعلام کرده است که این ادعا با انتشار تصویر حکم سهیل عربی تکذیب شد.

امیرسالار داوودی در جواب این ادعای سایت «راه دانا» که در بسیاری از سایت‌ها و خبرگزاری‌های داخلی نیز باز نشر شده در فیسبوک خود می‌نویسد:
‎بنام خدا
ملت شریف ایران….
متاسفانه چند سالی است که رسانه نما‌های تهی از معنا که مایه وهن و ملکوک شدن و ننگ حرفه شریف خبرنگاری و خبر رسانی هستند و در واقع هیچ نسبتی با خانواده بزرگ و صادق رسانه ندارند، همچون قارچ‌های سمی سر از خاک برون کرده و علی الدوام لجن پراکنی می‌نمایند و البته که هم دست‌های حمایت گرشان بر شما ملت بیدار هویداست و هم هدف شیطانیشان.
سایت نادان دانا نیوز طی مطلبی که لینک آن در بالا قابل رویت است، در کمال بی‌اخلاقی و در رفتاری دور ازشان حرفه‌ای رسانه، مبادرت به نشر اکاذیب و انتساب افترا به موکل اینجانب سهیل عربی محکوم به ساب النبی و افساد فی الارض نموده است.
لذا بدینوسیله ضمن محکوم نمودن این بی‌اخلاقی محرز، به مسئولان این سایت معلوم الحال این وعده را خواهم داد که در اسرع زمان ممکن حق موکل را از طریق مراجع قضایی از طریق تقدیم شکایت با اتهام نشر اکاذیب و افترا محفوظ داشته و اجازه نخواهم داد تا چنین رسانه‌های معلوم الحالی دامن پاک رسانه و خبرنگار را بیش از این لکه دار نماید.
نمی‌دانم چطور کسانی که بیش از دیگران به روز حساب باور دارند و اغیار را به بهانه همین روز انذار می‌دهند، اینچنین بر سبیل تضییع حق الناس گام برداشته و دهان نامبارک و متعفن خود را به یاوه گویی خالی از حقیقت باز می‌نمایند.
در هر حال فراموش کرده‌اند که ما هنوز نمرده‌ایم که اینچنین اجازه بدهیم پول ملک و ملت صرف لجن پراکنی‌های مشتی مزدور و خود فروخته بشود.
ای کاش خودتان را به بهایی گران‌تر واگذار می‌کردید. از هم اکنون به سادگی می‌توانم تصور نمایم که چطور با تضرع و زاری طلب عفو می‌کنید تا شکایتمان را پس بگیریم.
با سپاس
امیرسالار داودی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © ۱۴۰۳ استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع آزاد است. All rights reserved.ارسال