‎علی معزی از دو ماه پیش به سلول انفرادی منتقل شده است

دوشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۱۲-۰۸-IranSOS- علی معزی زندانی سیاسی زندان ندامتگاه مرکزی کرج از ۲۰ مهر ماه به سلولهای انفرادی زندان اوین منتقل شده و از تماس تلفنی و ملاقات محروم است. به گزارش هرانا، علی معزی که تنها ۶ ماه به پایان محکومیتش باقی مانده و از بیماریهای صعب العلاج رنج می‌برد از ۲۰ مهر ماه سال جاری به دلایل نامعلومی به سلولهای انفرادی زندان اوین منتقل شده است.

وی در تمام مدت این دو ماه از هرگونه تماس تلفنی و ملاقات با بستگانش محروم بوده و مسئولان در جواب پیگیریهای خانواده اعلام کرده‌اند که در سلول انفرادی و تحت بازداشت و بازجویی قرار دارد.
‎این زندانی سیاسی که به سرطان مثانه مبتلاست و از ناراحتی کلیه نیز رنج می‌برد، پیش از انتقال به سلول انفرادی تحت درمان پزشکی قرار داشته است.
‎علی معزی که سابقه بازداشت و زندان در دهه ۶۰ را نیز دارد در پاییز ۸۷ دستگیر و به دو سال حبس تعزیری و سه سال حبس تعلیقی محکوم شده بود که پس از تحمل دو سال حبس در زندان رجایی شهر و آزادی از زندان، مجددا در ۲۲ خرداد ماه سال ۹۰ به دلیل شرکت در مراسم مربوط به علی صارمی از زندانیان سیاسی اعدام شده بازداشت شد.
‎نامبرده سپس بصورت غیابی در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به اتهام هواداری از مجاهدین خلق به یک سال حبس تعزیری محکوم شد که با حساب محکومیت ۳ سال حبس تعلیقی در پرونده قبلی، وی باید مدت ۴ سال را در زندان بسر برد.
‎حکم این زندانی سیاسی خرداد ماه سال ۹۴ به اتمام می‌رسد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *