‎حوادث کار روزانه یک قربانی در تهران می‌گیرد

چهارشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۴-۲۹-IranSOS- مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران از مرگ ۴۳۳ تن در پی حوادث ناشی از کار در سطح استان تهران خبر داد. دکتر بشیر نازپرور در گفت‌وگو با (ایسنا)، در این باره گفت: برابر آماری که در مراکز پزشکی قانونی تهران به ثبت رسیده است، در سال گذشته ۴۳۳ تن در حوادث ناشی از کار جان خود را از دست داده‌اند.

وی با بیان اینکه از میان این ۴۳۳ نفر ۴۲۹ نفر مرد بودند، اظهار کرد: مقایسه آمار سال ۹۳ با سال ۹۲ حاکی از این است که حوادث کار در سالی که گذشت ۱۱٫۲ درصد کاهش داشت.

‎به گفته مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران، شمار فوت‌های ارجاع شده به پزشکی قانونی استان تهران که علت آن مرگ در پی حوادث کار تشخیص داده شده است، در سال ۹۲، ۴۸۸ تن بود که ۴۷۹ تن آن مرد و مابقی زن بودند.

‎نازپرور همچنین به آمار مرگ‌های ناشی از حوادث کار در اسفندماه سال گذشته اشاره کرد و گفت: در اسفندماه سال ۹۳ مرگ‌های ناشی از حوادث کار نسبت به اسفندماه سال ۹۲ کاهشی ۴۲٫۲ درصدی داشته، یعنی تعداد آن در اسفندماه سال ۹۳ به ۲۶ مورد رسیده است.

‎به گزارش ایسنا، شمار کشته شدگان حوادث کار در استان تهران بر تعداد روزهای سال ۱٫۱۸ را نشان می‌دهد و این یعنی به طور میانگین حداقل روزی یک تن در سطح استان تهران به دلیل حوادث ناشی از کار جان خود را از دست داده‌اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *