معوقات مزدی کارگران حجمی شرکت نفت و گاز گچساران

سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵-۲۰۱۶-۰۶-۱۴-IranSOS- کارگران حجمی نفت و گاز گچساران که تعداد آنها حدود ۱۵۰ نفر است، پیش از این بارها نسبت به وضعیت شغلی نابسامان خود و با درخواست تغییر وضعیت اعتراض کرده اند.

به گزارش ایلنا، کارگران حجمی شرکت نفت و گاز گچساران، دو ماه مطالبات مزدی پرداخت نشده دارند.

این کارگران که تعداد آنها حدود ۱۵۰ نفر است، پیش از این بارها نسبت به وضعیت شغلی نابسامان خود و با درخواست تغییر وضعیت اعتراض کرده اند.

این کارگران پیش از این، در نامه ای خطاب به نماینده گچساران در مجلس خواستار رسیدگی به وضعیت خود شده بودند. امضا کنندگان نامه اعلام کرده بودند که از تبعیض‌ها به ستوه آمده‌ایم.

 در همین رابطه، مدیر عامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران روز گذشته  اعلام کرده است  در پاسخ به اعتراض کارگران حجمی این شرکت در حال رایزنی با شرکت ملی نفت مناطق نفت‌خیز است.

یک دیدگاه برای “معوقات مزدی کارگران حجمی شرکت نفت و گاز گچساران”

  1. عناوین قراردادهای حجمی را بررسی کنید متوجه میشوید که فقط نمایش معوقات مزدی بخش بسیار ناچیز از خیانتهای عوامل سپاهی و بسیجی است.
    اونها از این طریق با به گروگانگیری مردم عادی بعنوان کارگر در دستگاههای دولتی بعنوان بخش خصوصی وارد عمل شده و کیسه بیت المال مردم را به نفع خودشان خالی کردند و با اتهام زنیهای کارگری هویت عوامل اصلی که عمدتا از خانواده های شهید بوده پنهان کرده اند. برای اینکه گند کارشون در نیاد یا به استناد بیکاری کارگران حجمی دست به خود افشاء گری میزنند تا سندی بر خیانتهای متصدیان اصلی امور در دست نباشه و از طرفی مقدمه چینی سرکوب کارگری باشد.
    شرکتهائی ازجمله شرکت نفت وگاز و پتروشیمی مخصوصا شرکتهای گاز که با خود افشاء گری و برچسب زنیهای کارگری در زمان تحریها هویت خودشان را وارونه نشان داده و با بیت المال مردم میگریزند.
    قرارداد حجمی یعنی همه کاره نشان دادن کارگر در قبال اموری که مربوط به متصدیان اصلی امور بوده و پنهان کردن هویت عوامل رژیم با اتهامات کارگری و نسبت دادن کارگر به خود رژیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *