دو زندانی در زندان قزوین اعدام شدند

چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵-۲۰۱۷-۰۳-۱۵-IranSOS- دادستان عمومی و انقلاب قزوین از اجرای حکم اعدام یک زندانی با اتهام حمل و نگهداری مواد مخدر و یک زندانی با اتهام قتل در روز گذشته در زندان مرکزی قزوین خبر داد. به گزارش هرانا به نقل از رکنا، اسماعیل صادقی نیارکی اظهار کرد: “بر اساس آراء صادره صبح امروز حکم اعدام برای یکی از قاچاقچیان مواد مخدر و هم چنین یک قاتل به اتهام‌ قصاص نفس اجرا شد”.

وی افزود: “رضا ۳۱ ساله اهل رودسر به اتهام نگهداری ۴۰۰ گرم هروئین و ۸۹۰ گرم مواد روان گردان شیشه از سوی شعبه دوم دادگاه انقلاب اسلامی قزوین و تایید شعبه سی و هشتم دیوان عالی کشور و موافقت ریاست معظم قوه قضاییه در محوطه زندان مرکزی قزوین به دار آویخته شد”.

دادستان قزوین بیان کرد: “همچنین اعدامی دیگر مهدی نام داشت که به اتهام قتل عمدی یکی از بستگانش به دلیل سوء ظن با اسلحه مرتکب قتل و سپس جسد مقتول را با بنزین به آتش کشیده بود”.

وی یادآور شد: “پس از طرح و تکمیل پرونده در شعبه ششم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب قزوین، پرونده با صدور کیفر خواست به شعبه دوم دادگاه کیفری استان ارسال و با صدور حکم قصاص نفس و تایید در شعبه بیست و چهارم دیوان عالی کشور و با استیذان از محضر ریاست محترم قوه قضاییه سحر گاه یوم جاری حکم اعدام در محوطه زندان مرکزی قزوین به اجرا درآمد”.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *