تجاوز به دختر جوان در مقابل چشمان همسرش

شنبه ۰۳ تیرماه ۱۳۹۶-۲۰۱۷-۰۶-۲۴-IranSOS- پسر جواني كه با همدستي يكي از دوستان و دايي‌اش دختر جواني را مقابل چشم‌هاي نامزدش مورد آزار و اذيت قرار داده بود، دستگير شد. به گزارش ایسنا، «اعتماد» با انتشار این خبر نوشت: اين حادثه عصر روز دوشنبه ٢٢ خردادماه در آبادان اتفاق افتاد. دختر جواني همراه با پدر و مادرش به اداره پليس رفت و از اين سه پسر جوان شكايت كرد. ماموران دريافتند اين دختر در خانه مادربزرگش مشغول درس خواندن بوده و در حالي كه همسرش نيز حضور داشته، از طرف اين سه مرد مورد حمله و تعرض قرار گرفته است. اين ٣ مرد خشن بعد از اجراي نقشه‌شان در برابر چشمان نامزد اين دختر جوان اقدام به سرقت وسايل با ارزش داخل خانه نيز كردند.

 

به اين‌ ترتيب بازپرس محسن ‌پورعسكر دستور ويژه براي دستگيري عاملان اين اقدام شيطاني را براي ماموران پليس آگاهي آبادان صادر كرد. كارآگاهان بعد از تحقيقات گسترده پي بردند كه يكي از متهم‌ها مهدي ٢١ ساله نام دارد و مردم آبادان او را به خاطر خلاف‌هايش مي‌شناسند.

جست‌وجوها براي دستگيري مهدي آغاز شد تا اينكه او روز ٢٧ خردادماه وقتي كه قصد داشت در نزديكي بلوار ولايت آبادان دست به كيف‌قاپي بزند از سوي ماموران دستگير شد. مهدي ابتدا خود را بي‌گناه دانست اما وقتي در برابر دختر جوان و نامزدش قرار گرفت به ناچار اعتراف كرد.

او در مقابل بازپرس پورعسكر در شعبه سوم دادسراي آبادان گفت: آن شب همراه با دايي‌ام در خانه‌اش مشغول استراحت بودم كه سراغم آمد و از دختر جواني صحبت كرد كه در همسايگي خانه او زندگي مي‌كرد. از حرف‌هاي ابوذر شنيدم كه پدر و مادر دختر در شهر ديگري زندگي مي‌كنند و او به خاطر اينكه از مادربزرگ بيمارش كه تحت مراقبت است، نگهداري كند به آبادان آمده و آنجا مانده است. ابوذر گفت كه اين دختر ١٧ ساله معمولا در خانه تنهاست اما بعضي وقت‌ها پسر جواني سوار بر خودروي پرايد مقابل در خانه‌شان توقف مي‌كند و به خانه دختر نوجوان مي‌رود.»

مهدي در ادامه حرف‌هايش گفت: «آن شب زن‌دايي و پسردايي‌ام خوابيده بودند اما ابوذر دست‌بردار نبود و تا ساعت ٥ صبح اصرار مي‌كرد كه نقشه‌اش را عملي كنيم. او از يكي از دوستانش نيز خواست تا به ما ملحق شود و سه نفري به خانه دختر رفتيم. كمي بعد متوجه شديم كه نامزد دختر در خانه است اما ابوذر دست بر نداشت و به ما گفت كه بايد به كارمان ادامه بدهيم. سه نفري چاقو به دست از ديوار خانه بالا رفتيم و پسر جوان را هدف كتك‌‌كاري قرار داديم و بعد سراغ دختر ١٧ ساله كه مشغول درس خواندن بود رفتيم. در حالي كه پسر جوان مي‌خواست دست از سرشان ‌برداريم، متوجه شديم كه او نامزد رسمي دختر نوجوان است. اما از كارمان دست نكشيديم و بعد از آزار و اذيت دختر تمام وسايل با ارزش داخل خانه را سرقت كرديم. ما فكر مي‌كرديم دختر نوجوان و نامزدش از ترس آبرويشان ماجرا را به پليس گزارش نمي‌دهند اما چند روز بعد متوجه شكايت آنها شديم و تصميم گرفتيم كه فرار كنيم.»

نامزد دختر نوجوان نيز به بازپرس پرونده گفت: «همسرم در خانه تنها بود كه براي سركشي به ديدنش رفتم و پس از چند ساعت به خانه‌مان برگشتم كه در ميان راه متوجه شدم ريموت در خانه پدرم را در خانه همسرم جا گذاشته‌ام به خاطر همين دوباره به آنجا برگشتم و مي‌خواستم شب را آنجا بمانم. هنوز چند لحظه از ورودم به خانه نگذشته بود كه اين جوان همراه دو مرد ديگر وارد خانه شدند و با تهديد چاقو و قمه من را زخمي و نامزدم را مورد تعرض قرار دادند.»

در ادامه، نسرين كه شرايط روحي سختي را مي‌گذراند در حالي كه اشك مي‌ريخت به بازپرس پورعسكر گفت: «شب حادثه من در حال درس خواندن بودم كه ٣ مرد با تهديد چاقو وارد خانه‌مان شدند و پس از كتك‌كاري مرا مورد آزار و اذيت قرار دادند و سپس وسايل با ارزش خانه‌مان را به سرقت بردند.»

در اين مرحله، بازپرس پرونده دستور داد تا متهم براي تحقيقات بيشتر در اختيار ماموران پليس آگاهي قرار گيرد و تجسس‌ها براي دستگيري ديگر همدستان متهم نيز آغاز شد.

كارآگاهان در ادامه با توجه به اطلاعاتي كه به دست آورده بودند، توانستند مخفيگاه يكي ديگر از متهمان پرونده كه محمد نام دارد را شناسايي كنند. او ساعت ٦ صبح روز پنجشنبه در حالي كه سرگرم مصرف مواد در مخفيگاهش بود در منطقه ايستگاه ١٠ قدس آبادان دستگير شد.

تحقيقات فني براي دستگيري طراح و متهم اصلي اين پرونده كه ابوذر نام دارد در دستور كار ماموران پليس آگاهي آبادان است.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © ۱۴۰۲ استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع آزاد است. All rights reserved.ارسال