تجمعات کارکنان بیمارستان امام خمینی کرج در اعتراض به عدم پرداخت یازده‌ ماه دستمزد وارد سومین روز شد

دوشنبه ۰۹ مهر ۱۳۹۷-۲۰۱۸-۱۰-۰۱-IranSOS- پرسنل بیمارستان امام خمینی کرج برای پیگیری مطالبات مزدی یازده ماهشان و وضعیت بلاتکلیف و رها شده بیمارستان٬ امروز نیز همچون روزهای قبل٬ در خیابان اصلی روبروی بیمارستان حضور یافته و تجمع اعتراضی برگزار کردند

به گزارش ایلنا، از ساعت ۸ صبح امروز، کارکنان بیمارستان فوق تخصصی امام خمینی کرج، ابتدا با حضور در محوطه بیمارستان و سپس، در خیابان شهید بهشتی (خیابان اصلی روبروی درِ بیمارستان) نسبت به عدم پرداخت مطالبات مزدی یازده‌ماهه‌شان و وضعیت بلاتکلیفی بیمارستان، تجمعی اعتراضی برگزار کرده‌اند.

در همین زمینه، قاسم طاهری (نایب رییس شورای اسلامی کار بیمارستان فوق تخصصی امام خمینی کرج)به ایلنا گفت: مطالبات ما همان‌هایی است که طی تجمعات روزهای اخیر، پیگیری کرده‌ایم: پرداخت مطالبه مزدی کارکنان که به یازده ماه می‌رسد و فعالیت مجدد بیمارستان و درآمدن آن از حالت بلاتکلیفی.

وی در خصوص تجمع دیروز، اظهار داشت: روز گذشته، با آقای زارع (رییس شورای شهر کرج) جلسه‌ای دوساعته (بین ساعات ۱۱ الی ۱۳) در رابطه با مشکلات بیمارستان داشتیم. بعد از وی، حدود ساعت ۱۳، با دکتر مهدوی کلیشمی (عضو شورای شهر کرج) جلسه‌ای یک‌ساعته داشتیم. گفتنی است بعد از جلسه، دکتر مهدوی در میان تجمع‌کنندگان حضور یافت و متعاقبا، از کل بیمارستان بازدید به عمل آورد. این بازدید از بیمارستان شامل تجهیزات در حال خاک خوردن آن، بخش‌های درآمدزای آن که تعطیل و یا حتی مخروبه بود و بخش‌هایی که بیماران دیالیزی در آن حضور دارند، شد. طی این بازدید، وی با بیمارانی که در بیمارستان حضور داشتند، گفتگو کرد و در این گفتگو، بیماران نیز نقطه‌نظرات خود را که در دفاع از پرسنل زحمت‌کش بیمارستان بود، مطرح کردند.  

طاهری افزود: بعد از بازدید، دکتر مهدوی در سالن اجتماعات بیمارستان حضور یافت و با رییس بیمارستان، پرستاران، تعدادی از پزشکان و دیگر کارکنان بیمارستان گفتگو کرد. در این جلسه، مشکلات کارکنان بیمارستان مطرح شد. حجم مشکلات کارکنان و وضعیت اسف‌بار بیماران و خود بیمارستان، موجبات تاثر خاطر تمامی حاضران، من‌جمله دکتر مهدوی را فراهم آورد.

نایب رییس شورای اسلامی کار بیمارستان فوق تخصصی امام خمینی کرج در پایان، گفت: به گفته دکتر مهدوی؛ طی روزهای آتی، جلسه‌ای اضطراری با امام جمعه کرج، نمایندگان کرج در مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای شهر و استاندار برای ارائه راهکار جهت حل مشکلات بیمارستان و کارکنان آن برگزار خواهد شد.        

قابل ذکر است در تجمع روز گذشته پرسنل بیمارستان امام خمینی کرج، نیروی انتظامی برخورد تندی با معترضان به عمل آورد.      

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *