جوان ایلامی به دلیل فقر و بیکاری خود را حلق آویز کرد/ دومین خودکشی ظرف ۱۰ روز در استان

چهارشنبه ۲۷ فروردین، ۱۳۹۹-۲۰۲۰-۰۴-۱۵-SOS Iran-  جوان ایلامی به دلیل فقر و بیکاری و با نوشتن وصیت نامه به زندگی خود پایان داد. جوانی ۳۳ ساله متاهل ایلامی که دارای ۲ فرزند است به دلیل فقر مالی و بیکاری خودکشی کرد.جوان متوفی در وصیت نامه خود مشکلات مالی، بیکاری و تنگدستی را عامل خودکشی قید کرده و سپس با حلق آویز کردن خود به زندگیش پایان داد.

به گزارش ایلنا، این جوان برای تامین مخارج زندگی خود و خانواده اش ۵ سال است که به یکی از شهرستانهای شیراز مهاجرت کرده و در یک شرکت خصوصی مشغول به کار بوده است که پس از تعدیل از کار و عدم توانایی در تامین مایحتاج زندگی اش در اقدامی جنون آمیز دست به خودکشی زد.

همسر متوفی فرزند دومش را باردار است.

پدر متوفی از جانبازان جنگ تحمیلی است که سالها پیش به علت سکته قلبی دار فانی را وداع گفته و این خانواده نیازمند توجه ویژه مسئولان است.

۱۷ فروردین ماه نیز دختر بچه ۱۲ ساله در روستای گاودل از توابع شهرستان تازه تاسیس هلیلان ۱۷ با حلق آویز کردن خود به وسیله طناب به زندگی اش پایان داد.

این دختر که فرزند ارشد خانواده و کلاس پنجم ابتدایی بوده قبل سال جدید از پدر و مادرش تقاضای خرید لباس نو برای عید را داشته که به علت عدم تمکن مالی خانواده نتوانسته درخواست دخترشان را اجابت کند.

این دومین خودکشی در استان ایلام طی ۱۰ روز گذشته براثر فقر مالی بوده است.

استان ایلام آمار خودکشی منجر به مرگ در سطح کشور وضعیت مناسبی ندارد و ایلام بر اساس اعلام پزشکی قانونی رتبه ۲ الی ۳ را در کشور دارا است.

 

 

 

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © ۱۴۰۳ استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع آزاد است. All rights reserved.



ارسال