مجله فرهنگی و ادبی “ناداستان” تعطیل شد

شنبه ۱۱ فروردین ۱۴۰۳-۲۰۲۴-۰۳-۳۰-SOS Iran- مدیرمسئول مجله فرهنگی و ادبی “ناداستان” از تصمیم خود برای تعطیل کردن این نشریه خبر داد و دلیل این امر را فشارهای امنیتی ذکر کرد.به گزارش هرانا،مجله ادبی و فرهنگی “ناداستان” با تصمیم مدیر مسئول آن تعطیل شد.

آرش صادق بیگی، مدیر مسئول و صاحب امتیاز این نشریه، در صفحه شخصی خود به توضیح دلایل تعطیلی آن و فشارهای امنیتی پرداخت. او با اشاره به ایجاد مشکلات امنیتی عامدانه و “سنگ اندازی و آزار در خفای امنیتی” توسط بعضی دست اندرکاران نشریه، از جمله سردبیر و یکی از دبیران سابق آن، بیان داشت که در دادسرای اوین بازجویی شده است و دو پرونده امنیتی مفتوح در دادگاه انقلاب دارد.

 

آقای صادق بیگی در ادامه با ذکر اینکه حجم پرونده هایش به پانصد صفحه میرسد، نوشت که در محتوای این پرونده آمده است: “چرا فلانی در تحریریه بی‌حجاب است و چرا عکس موی یک زن در مجله چاپ‌ شده است.”

 

آقای صادق بیگی همچنین با ذکر اینکه “تعطیلی را به خودکشی ترجیح میدهم”، اظهار داشت که در دو سال اخیر، مورد آزار و تهدید قرار گرفته است؛ از جمله یک روز پس از قتل داریوش مهرجویی و همسرش، او را تهدید به قتل کرده اند..

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © ۱۴۰۳ استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع آزاد است. All rights reserved.ارسال