‎اعدام ۴ نفر در بندرعباس و در ملاء عام

‎شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ -IranSOS- چهار نفر پس از تایید دیوان عالی کشور سحرگاه امروز در ملاء عام به دار آویخته شدند. به گزارش (فارس) از بندرعباس، فرمانده انتظامی هرمزگان در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران گفت: این چهار مجرم پس از دستگیری و اعتراف به اعمال مجرمانه خود طی مراحل قانونی پس از سیر پرونده و تایید نهایی توسط دیوان عالی کشور، در ملاء عام به دار آویخته شدند.

سردار محمدرضا محمدی‌یگانه خاطرنشان کرد: این مهم نشان می‌دهد پلیس و مجموعه دستگاه قضایی برای تامین امنیت و اطمینان خاطر شهروندان در برخورد قاطع با چنین جرائمی قاطعیت لازم را دارند و مجرمان را به سزای عمل خود خواهند رساند.
‎وی افزود: اجرای چنین احکامی نشان از قاطعیت دستگاه قضایی در برخورد با مجرمانی دارد که در شنیع‌ترین عمل غیر انسانی به جان و مال و ناموس مردم تجاوز می‌کنند.
‎به گزارش فارس؛ اجرای این احکام بر اساس سه فقره پرونده شعبه اول اجرای احکام کیفری دادسرای عمومی و انقلاب بندرعباس، سحرگاه امروز چهار مجرم به نام‌های؛ م . امانی، م‌ ح . فولادی و ع . فتاحی به اتهام زنای به عنف و همچنین ح . تندرو به اتهام قتل به وسیله شمشیر، پس از تایید دیوان عالی کشور در ملاء عام به دار مجازات آویخته شدند.
‎در این مراسم که با حضور جمعی از مردم همراه بود پس از قرائت احکام هر یک از مجرمان، حکم اعدام به وسیله طناب دار به اجرا درآمد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *