‎بازداشت گروهی جوان ایرانی به اتهام رقص در بازسازی ویدئوکلیپ «هپی»

‎چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ -IranSOS- نیروی انتظامی جمهوری اسلامی اعلام کرد که «تمام کسانی» که در یکی از نسخه‌های ایرانی موزیک ویدئوی «هَپی» [شاد] ساخته فرل ویلیامز در ایران حضور پیدا کرده و رقصیده‌اند شناسایی و بازداشت شده‌اند. به گزارش رادیو فردا٬ حسین ساجدی‌نیا٬ فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ، در گفت‌و‌گو با تلویزیون دولتی ایران٬ با اعلام خبر این بازداشت اظهار کرد که تمامی این افراد «ظرف دو ساعت شناسایی و در شش ساعت همگی» دستگیر شده‌اند.

این در حالی است که ویدئوی هپی ایرانی دست‌کم یک ماه است که در شبکه یوتیوب در دسترس است. با این حساب و با توجه به گفته این مقام پلیس، این گروه از جوانان باید از یک ماه گذشته در بازداشت بوده باشند.

‎در گزارش تلویزیونی مربوط به بازداشت این جوانان که روز سه‌شنبه٬ ۳۰ اردیبهشت‌ماه، در وب‌سایت ٬eirib مرتبط با واحد مرکزی خبر٬ نیز منتشر شده آقای ساجدی‌نیا می‌گوید که این جوان‌ها با هدف بازیگر شدن در این ویدئو حضور پیدا کرده‌اند و هشدار می‌دهد که جوان‌ها «اغفال» نشوند و دست به چنین «همکاری‌هایی» نزنند.

‎در ویدئو‌ کلیپی که حاضران در آن به گفته پلیس بازداشت شده‌اند٬ این افراد با آهنگ «هپی» روی پشت بام و در خانه‌ای در شهر تهران می‌رقصند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © ۱۴۰۳ استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع آزاد است. All rights reserved.ارسال