‎اعتراض ساکنین محله کوت عبدالله در مقابل فرمانداری/ ‎گزارش ویدیویی

سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۱۲-۰۲-IranSOS- مردم منطقه کوت عبدالله اهواز (کارون) با تجمع در مقابل فرمانداری نسبت به نادیده گرفته شدن حقوق ساکنین این منطقه از سوی مسئولان دولتی اعتراض کردند. به گزارش  هرانا، در این تجمع که روز دوشنبه ۱۰ آذر ماه شکل گرفت تجمع کنندگان اهوازی نسبت به میزان بالای بیکاری، فقدان خدمات اولیه شهری در کوت عبدالله، کمبود شدید فضای آموزشی، سوء مدیریت شهرداری اعتراض کرده‌اند. این اعتراض مردمی علیه وضعیت نابسامان کوت عبدالله در حالی صورت می‌گیرد که به اعتقاد مردم، مسئولان شهری مشغول مناطق مرکزی هستند و مناطق حاشیه ای را به فراموشی سپرده‌اند.

شهروندان معترض و حاشیه نشین کوت عبدالله شهر اهواز معتقدند که بدلیل بی‌توجهی مطلق مسئولان شهری به کوت عبدالله و سوء مدیریت شهرداری، سطح بهداشت در این منطقه بشدت پایین است. این مردم نسبت به وجود فاضلابهای روباز، بالا آمدن فاضلاب‌ها در خیابان‌ها، وفور حیوانات موذی نظیر موش در مناطق مسکونی و افزایش شدید میزان حشرات ناقل انواع بیماری‌ها، ناراضی بوده و خواهان رسیدگی به مشکلاتشان هستند.
‎یکی از شرکت کنندگان در تجمع اعتراضی کوت عبدالله گفت: «ما به حرکت اعتراضی خود ادامه خواهیم داد تا به مطالب مشروع و قانونی خود دست یابیم.»
‎شایان ذکر است که منطقه حاشیه نشین و پرجمعیت کوت عبدالله مدتی قبل از سوی دولت به شهرستان کارون تغییر نام یافت، با این وجود هیچ تغییری در وضعیت خدمات دهی به ساکنین این منطقه صورت نگرفت.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © ۱۴۰۳ استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع آزاد است. All rights reserved.ارسال