مجازات: یک سال کار در غسالخانه

سه شنبه ۰۵ دی ۱۳۹۶-۲۰۱۷-۱۲-۲۶-IranSOS- زن میانسال متأهل که به اتهام رابطه نامشروع با مردی متأهل دستگیر شده بود، پس از محاکمه در دادگاه به یک سال کار اجباری در غسالخانه بهشت زهرا محکوم شد. مردی هم که با او رابطه داشت به‌ خاطر احراز نشدن نوع رابطه‌اش به شلاق و تبعید محکوم شد.

به گزارش ایسنا، روزنامه ایران در ادامه نوشت: «رسیدگی به این پرونده در پی شکایت مردی در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی بابایی آغاز شد. زمانی‌که شوهر این زن در برابر قاضی ایستاد، گفت: من و همسرم به خاطر مشکلات شدید خانوادگی از هم جدا زندگی می‌کنیم. دلیل همسرم برای این جدایی کار کردن او به‌ عنوان کارمند در تهران بود. در حالی که هیچ کس او را مجبور نکرده بود در تهران کار کند اما او به‌ زور انتقالی گرفته بود و مدتی هم از او خبر نداشتم. تا این که یکی از دوستان مشترکمان فیلمی از همسرم نشان داد و من او را با مردی میانسال دیدم.

در ادامه رسیدگی به پرونده، زن و مرد خیانتکار که هر دو متأهل بودند، بازداشت شدند و زن اتهامات خود را قبول کرد اما گفت زنا نکرده است. ضمن این که مدتی قبل برای جدایی از همسرش اقدام کرده است. مرد میانسال نیز زمانی‌ که در برابر قضات قرار گرفت، مدعی شد هیچ‌گونه اتهامی را قبول ندارد. او گفت: «این زن مدعی بود شوهر ندارد و تنها زندگی می‌کند. به همین خاطر با هم دوست شده بودیم. اما ارتباط خاصی نداشتیم.»

با این وصف، زن پس از محاکمه به یک سال کار اجباری در غسالخانه بهشت زهرا محکوم شد و مرد خطاکار نیز به شلاق و دو سال تبعید در شهری دیگر محکوم شد.»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © ۱۴۰۲ استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع آزاد است. All rights reserved.ارسال