‎حاج محمود کریمی و ‎دستگاه سیدالشهدا

‎یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۲ – IranSOS – از همه دوستانی هم که از دستگاه سیدالشهدا (ع) حمایت کردند علی‌الخصوص از حاج آقا منصور ارضی، حاج سعید حدادیان، حاج محمدرضا طاهری، حاج رضا هلالی و … تشکر می‌کنم. از قول اهل بیت (ع) تشکر می‌کنم 

به گزارش ایسنا به نقل از رجانیوز، محمود کریمی در مراسم جشن میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع) در گلزار شهدای امامزاده علی‌اکبر چیذر گفت: امام حسن عسکری علیه‌السلام در حدیثی می‌فرمایند در مورد آنچه که به تو می‌بندند و تهمتی که به تو می‌زنند، ناراحت مباش. چون اگر راست گفته باشند موجب می‌شود عقوبت آن کار را در دنیا ببینی تا در روز قیامت عقاب تو خفیف‌تر شود و اگر دروغ و اشتباه بگویند، کانت حسنه لاتعملها، حسنه‌ای برای تو خواهد بود که اصلا انجامش نداده‌ای.
‎وی با اشاره به حدیثی از امیرالمومنین (ع) افزود: ایشان فرمودند انصاف، اختلافات را از بین می‌برد. اگر ما در مملکت خودمان همه منصفانه نقد کنیم و منصفانه حرف بزنیم، اختلافات از بین می‌رود. بی‌انصافی، سیدالشهدا (ع) را به شهادت رساند. آنهایی که سیدالشهدا (ع) را کشتند بی‌انصاف بودند.
‎حاج محمود کریمی با اشاره به حوادث اخیر ادامه داد: البته من از این ماجرا ناراحت نیستم چون در زمره کانت حسنه لاتعملها قرار می‌گیرد اما دو موضوع را باید عرض کنم. برای دوستانی که اذیت شدند و شاید دلشان لرزید، از آنها عذرخواهی می‌کنم چون موضوع من باعث شد که شما ناراحت شوید. از همه دوستانی هم که از دستگاه سیدالشهدا (ع) حمایت کردند علی‌الخصوص از حاج آقا منصور ارضی، حاج سعید حدادیان، حاج محمدرضا طاهری، حاج رضا هلالی و … تشکر می‌کنم. از قول اهل بیت (ع) تشکر می‌کنم چون آنها پای دستگاه سیدالشهدا (ع) به میدان آمدند.
‎وی ادامه داد: آن افرادی هم که بی‌اطلاع یک اخباری را منتشر کردند و از من حلالیت خواستند، حلال کردم و از کسی به دل نمی‌گیرم. برای آنهایی هم که دنبال موضوعی گشتند تا جنجال درست کنند، از خداوند متعال طلب مغفرت می‌کنم.
‎کریمی در پایان اظهار کرد: یک موضوعی هم درباره خودمان عرض کنم. یک گل را وقتی از یک گلدان کوچک خارج می‌کنند و در یک گلدان بزرگ‌تر قرار می‌دهند، تا چند روزی پژمرده است. همه فکر می‌کنند که این گل مرد ولی بعد از ده روز دوباره شکوفاتر می‌شود و چون جایش بزرگ‌تر شده گلش هم بیشتر خواهد شد. مولا گلدان ما را عوض کرد و این امتحان و آزمایش من و شماها بود. ما از امثال بی بی سی و رادیو اسراییل، توقع رذالت و دروغ داریم. آنها از من محمود کریمی و روضه‌خوانها و هیاتی‌ها توقع دروغ ندارند. این یعنی چی؟ یعنی دشمن هم از ما توقع عصمت و پاکی دارد. یعنی دستگاه سیدالشهدا (ع) و هیات‌های معصومین علیهم الصلاه و السلام، ما را به جایی می‌رسانند که دشمن هم توقع عصمت از ما دارد. این خودش خیلی حُسن است. خیلی چیزها دستگیرمان شد. ان‌شاءالله که از این امتحان سربلند بیرون آمده باشیم.
‎جمعیت حاضر در این مجلس نیز با سر دادن شعار «حاج محمود دوستت داریم» از سخنان کریمی استقبال کردند و در ادامه، این مداح اهل بیت (ع) به ذکر مدیحه به مناسبت جشن ۱۷ ربیع‌الاول پرداخت.
‎وی در دعای پایان مراسم نیز گفت: خدایا آبروی ما را حفظ کردی، آبروی ما را پیش سینه‌زن حسینت نبردی، آبروی ما را پیش امام زمان (عج) هم حفظ کن. خدایا کسانی را که این چند وقت ندانسته چیزی گفتند، چیزی نوشتند، ببخش و بیامرز. مادرم این چند وقت خیلی اذیت شد. هر چه گفتم مادر ما صاحب داریم، باز هم به خاطر حس مادری نگران بود و من به خاطر مادرم در قیامت از بعضی نمی‌گذرم.
‎کریمی همچنین اظهار کرد: همه می‌دانید من هیچ وقت جناحی حرف نزدم. جناح ما، جناح حضرت آقاست. خدایا مذاکرات ایران با ۱+۵ را اگر به نفع ملت ما، به نفع جمهوری اسلامی هست، زودتر به نتیجه برسان و اگر نیست، زودتر تمام کن.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *