‎عامل مسمومیت مردم در مشگین شهر اعلام شد

پنجشنبه ۵ دی ۱۳۹۲ – IranSOS – استاندار اردبیل گفت: بر اساس بررسی‌های کارشناسان عامل مسمومیت مردم در دو روستای شهرستان مشگین شهر بوی انتشار یافته در محل امحای سموم تاریخ گذشته، تخمین زده شده است. به گزارش ایسنا، مجید خدابخش استاندار اردبیل در جریان عیادت از مصدومان انتشار گاز نامعلوم در بیمارستان حضرت ولعیصر(عج) مشگین شهر، افزود: آثاری از این سموم در اطراف سالن ورزشی روستا بدست آمده اما تحقیقات بیشتر هم چنان ادامه دارد.

وی هم چنین دردیدار با اهالی روستای هیق با بیان این که مردم به شایعات توجه نکنند، به روستاییان اطمینان داد هیچ گونه خطری اهالی را تهدید نمی‌کند.
‎خدابخش هم چنین از اقدام نیروهای امدادی از جمله فوریت‌های پزشکی، هلال احمر، کارکنان مدیریت شبکه بهداشت و درمان، آتش نشانی، محیط زیست، نیروی انتظامی، ستاد مدیریت بحران و فرمانداری شهرستان مشگین شهر در حضور به موقع در محل و درمان آسیب دیدگان قدردانی کرد.
‎استاندار در جریان سفر به مشگین شهر با حجت‌الاسلام رضا باوقار امام جمعه مشگین شهر نیز دیدار کرد.
‎سه شنبه گذشته ۹۰ نفراز اهالی دو روستای هیق و احمدآباد شهرستان مشگین شهربه محض استشمام و استنشاق نوعی گاز بد بو دچار ناراحتی‌هایی مانند سوزش سینه و چشم و حالت تهوع شدند که ۲۵ نفر این افراد از جوانان در حال انجام بازی در یک زمین فوتبال بودند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *