حراج آثار هخامنشی و اشکانی در لندن!

از مدت‌ها قبل موضوع فروش این دو اثر زرین هخامنشی در حراج کریستی را به اطلاع وزارت میراث فرهنگی رسانده بودند اما هیچ اقدامی برای جلوگیری از این حراج و تلاش برای بازگرداندن این دو اثر هخامنشی به ایران صورت نگرفته است.

شنبه ۲۰ آذر، ۱۴۰۰ ۱۲.۱۲.۲۰۲۱-SOS Iran- حراج کریستی در لندن در تازه‌ترین اقدام خود در فروش آثار تاریخی ۳ اثر باستانی قاچاق شده از ایران را در تاریخ ۸ دسامبر به حراج گذاشت.

اعتصاب غذای کیهان مکرم انبی در زندان ارومیه

شنبه۲۰ آذر، ۱۴۰۰۱۱.۱۲.۲۰۲۱-SOS Iran-  کیهان مکرم انبی، زندانی سیاسی محبوس در زندان ارومیه از امروز شنبه ۲۰ آذرماه، در اعتراض به عدم اجرای طرح کاهش مجازات تعزیری دست به اعتصاب غذا زده است.

دوختن لب‌ها و اعتصاب غذای علی محمدی مقدم، زندانی بیمار در زندان ارومیه

شنبه۲۰ آذر، ۱۴۰۰ ۱۱.۱۲.۲۰۲۱-SOS Iran-  علی محمدی مقدم، زندانی بیمار محبوس در زندان ارومیه امروز شنبه ۲۰ آذرماه با دوختن لب‌هایش اعتصاب غذا کرد. اعتصاب غذای آقای محمدی مقدم با درخواست اعزام به بیمارستان و اعتراض به عدم اجرای حکم دادگاه صورت گرفته است. علی محمدی مقدم علیرغم وخامت حال و تایید پزشکی قانونی استان‌های تهران، کرمانشاه و آذربایجان غربی مبنی بر وخامت حال و عدم توانایی تحمل حبس کماکان در زندان ارومیه به سر می‌برد.

رهایی ۳ زندانی از اعدام در شهرهای مختلف

شنبه ۲۰ آذر، ۱۴۰۰۱۱.۱۲.۲۰۲۱-SOS Iran-  سه زندانی در شهر گرگان، استان یزد و خوزستان که پیشتر از بابت اتهام قتل در پرونده های جداگانه به اعدام محکوم شده بودند، با گذشت اولیای دم از چوبه دار رهایی یافتند.

Copyright © ۱۴۰۳ استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع آزاد است. All rights reserved.ارسال