اعتصاب غذای محمد نجفی در زندان اراک

یکشنبه۲۱ آذر، ۱۴۰۰ ۱۲.۱۲.۲۰۲۱-SOS Iran- محمد نجفی، وکیل دادگستری محبوس در زندان اراک از روز شنبه ۲۰ آذرماه، دست به اعتصاب غذا زده است. اعتصاب غذای آقای نجفی که طی ماه های اخیر از بیماری قلبی رنج می برد در اعتراض به عدم رسیدگی پزشکی و مخالفت با اعزام وی به مرخصی درمانی صورت گرفته است.

ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران: اتاق جنگ ناقضان حقوق بشر برای انکار حقیقت

«آیا در داخل کشور رسانه‌ای هست که صدای ما را بشنود؟ … اگر ما در مملکت خودمان یک گزارشگر داشته باشیم، یک رسانه داشته باشیم، یک روزنامه داشته باشیم که یک سؤال از ما بکند که مشکلتان چیست» حسین دائمی پدر آتنا دائمی

یکشنبه ۲۱ آذر، ۱۴۰۰ ۱۲.۱۲.۲۰۲۱-SOS Iran- در روز ۲۳ آبان ماه ۱۴۰۰، حسین دائمی، پدر آتنا دائمی، زندانی سیاسی، در پاسخ به مدعیات ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران ستاد») در خصوص شرایط بازداشت دخترش [۱] ویدیویی در حساب‌های اینستاگرام و توییتر خود به اشتراک گذاشت.

اجرای حکم اعدام یک زندانی در زندان اصفهان

یکشنبه ۲۱ آذر،۱۴۰۰۱۲.۱۲.۲۰۲۱-SOSIran- سحرگاه امروز یکشنبه ۲۱ آذرماه، حکم اعدام یک زندانی که پیشتر از بابت اتهامات مرتبط با مواد مخدر به اعدام محکوم شده بود، در زندان اصفهان به اجرا درآمد. این زندانی روز جمعه ۱۹ آذرماه جهت اجرای حکم به یکی از سلول‌های انفرادی این زندان منتقل شده بود.

Copyright © ۱۴۰۳ استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع آزاد است. All rights reserved.ارسال