اجرای حکم اعدام دو زندانی در زندان مراغه

شنبه ۰۹ بهمن، ۱۴۰۰-۰۱٫۲۹٫۲۰۲۲-SOS Iran- سحرگاه امروز یکشنبه ۱۰ بهمن، حکم دو زندانی که پیشتر از بابت اتهام “لواط به عنف” به اعدام محکوم شده بودند، در زندان مرکزی مراغه به اجرا در آمد. به گزارش هرانا، بامداد امروز یکشنبه ۱۰ بهمن‌ماه ۱۴۰۰، دو زندانی در زندان مراغه اعدام شدند.

کیوان صمیمی به زندان سمنان تبعید شد

شنبه ۰۹ بهمن، ۱۴۰۰-۰۱٫۲۹٫۲۰۲۲-SOS Iran- امروز شنبه ۹ بهمن‌ماه، کیوان صمیمی سردبیر نشریه ایران فردا، از زندان رجایی شهر کرج خارج شده و در حال تبعید به زندان سمنان است. آقای صمیمی، روز پنجشنبه ۷ بهمن‌ماه، پس از چندین بار جا به جایی پی در به پی به قرنطینه زندان رجایی شهر کرج منتقل شده بود.

شهره حسینی جهت تحمل حبس راهی زندان اوین شد

شنبه ۰۹ بهمن، ۱۴۰۰-۰۱٫۲۹٫۲۰۲۲-SOS Iran- شهره حسینی، مترجم و فعال مدنی امروز شنبه ۹ بهمن‌ماه پس از حضور در واحد اجرای احکام دادسرای اوین جهت تحمل حبس بازداشت و راهی زندان اوین شد. وی پیشتر توسط دادگاه انقلاب تهران به تحمل ۳ سال و ۳ ماه حبس محکوم شد. با استناد به ماده ۱۳۴ قانون مجازات اسلامی، مجازات اشد یعنی ۲ سال و ۷ ماه زندان برای وی قابل اجرا است.

اجرای حکم اعدام یک زندانی در زندان زاهدان

شنبه ۰۹ بهمن، ۱۴۰۰-۰۱٫۲۹٫۲۰۲۲-SOS Iran- سحرگاه امروز شنبه ۹ بهمن ماه، حکم یک زندانی که پیشتر از بابت اتهام مرتبط با جرایم مواد مخدر به اعدام محکوم شده بود، در زندان زاهدان اجرا شد. همچنین مورخ ۳۰ دی ماه یک زندانی دیگر در همین زندان اعدام شده است.

ضرب و شتم تعدادی از زندانیان در زندان تهران بزرگ

شنبه ۰۹ بهمن، ۱۴۰۰-۰۱٫۲۹٫۲۰۲۲-SOS Iran- به دنبال حضور تعدادی از زندانیان محبوس در زندان تهران بزرگ در بهداری زندان و بروز مجادله لفظی بین عوامل بهداری و آنان، تعداد از این زندانیان توسط مسئولان زندان مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.

Copyright © ۱۴۰۲ استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع آزاد است. All rights reserved.ارسال