رهایی یک زندانی از اعدام در بندرعباس

سه شنبه ۰۳ اسفند، ۱۴۰۰-۰۲٫۲۲٫۲۰۲۲-SOS Iran-  یک زندانی محکوم به اعدام در بندرعباس با کسب رضایت اولیای دم از چوبه دار رهایی یافت. به گزارش میزان، رئیس کل دادگستری هرمزگان از رهایی یک زندانی محکوم به اعدام پس از ۸ سال با تلاش اعضای شورای حل اختلاف زندان بندرعباس خبر داد.

اجرای حکم اعدام یک زندانی در زندان مشهد

سه شنبه ۰۳ اسفند، ۱۴۰۰-۰۲٫۲۲٫۲۰۲۲-SOS Iran- سحرگاه روز دوشنبه ۲ اسفندماه، حکم یک زندانی که پیشتر از بابت اتهام قتل به اعدام محکوم شده بود در زندان مشهد اجرا شد. به گزارش ایلنا، روز گذشته ۲ اسفند ۱۴۰۰، یک زندانی در زندان مشهد اعدام شد.

رهایی دو زندانی از اعدام در کرمانشاه و تهران

سه شنبه ۰۳ اسفند، ۱۴۰۰-۰۲٫۲۲٫۲۰۲۲-SOS Iran- دو زندانی در شهرهای کرمانشاه و تهران که پیشتر در پرونده‌های جداگانه از بابت اتهام قتل به اعدام محکوم شده بودند، با گذشت اولیای دم از مجازات اعدام رهایی یافتند.

نرگس محمدی از زندان قرچک ورامین به مرخصی درمانی اعزام شد

سه شنبه ۰۳ اسفند، ۱۴۰۰-۰۲٫۲۲٫۲۰۲۲-SOS Iran- نرگس محمدی، فعال حقوق بشر و سخنگوی کانون مدافعان حقوق بشر امروز سه‌شنبه ۳ اسفندماه از زندان قرچک ورامین به مرخصی درمانی اعزام شد. خانم محمدی هفته گذشته در پی “مشکلات تنفسی” از زندان به بیمارستان اعزام و برای رفع گرفتگی یکی از عروق قلب تحت عمل جراحی قرار گرفت.

اجرای حکم اعدام دو زندانی در زندان های یزد و کاشان

سه شنبه ۰۳ اسفند، ۱۴۰۰-۰۲٫۲۲٫۲۰۲۲-SOS Iran- سحرگاه دوشنبه ۲ اسفند، حکم یک زندانی که پیشتر از بابت اتهام قتل به اعدام محکوم شده بود، در زندان کاشان به اجرا در آمد. همچنین مهرماه سال جاری، حکم یک زندانی که پیشتر از بابت اتهام قتل به اعدام محکوم شده بود، در زندان مرکزی یزد به اجرا درآمده است.

Copyright © ۱۴۰۳ استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع آزاد است. All rights reserved.ارسال