رهایی ۳ زندانی از اعدام در ارومیه

چهارشنبه ۲۵ اسفند، ۱۴۰۰-۰۳٫۱۶٫۲۰۲۲-SOS Iran- سه زندانی در ارومیه که بیش از ۳۰ سال پیش در پرونده‌ای مشترک از بابت اتهام قتل به اعدام محکوم شده بودند، با کسب رضایت اولیای دم، از مجازات اعدام رهایی یافتند.

اجرای حکم اعدام ۸ زندانی در زندان مختلف کشور

چهارشنبه ۲۵ اسفند، ۱۴۰۰-۰۳٫۱۶٫۲۰۲۲-SOS Iran- سحرگاه امروز چهارشنبه ۲۵ اسفندماه، حکم ۴ زندانی که پیشتر از بابت اتهام قتل به اعدام محکوم شده بودند، در زندانهای رجایی شهر و دستگرد اصفهان اجرا شد. همچنین روز یکشنبه ۲۲ اسفندماه، چهار زندانی در زندان عادل آباد شیراز اعدام شدند. آنها پیشتر از بابت اتهامات مرتبط با مواد مخدر به اعدام محکوم شده بودند.

مراد طاهباز از زندان اوین به مرخصی اعزام شد

چهارشنبه ۲۵ اسفند، ۱۴۰۰-۰۳٫۱۶٫۲۰۲۲-SOS Iran- مراد طاهباز زندانی دو تابعیتی و یکی از متهمان پرونده فعالان محیط زیست از زندان اوین به مرخصی اعزام شد. وی تاکنون در حال تحمل دوران محکومیت ۱۰ ساله خود در زندان اوین بود.

رهایی ۳ زندانی از اعدام در ارومیه

چهارشنبه ۲۵ اسفند، ۱۴۰۰-۲۰۲۲-۰۳-۱۶-SOS Iran- سه زندانی در ارومیه که بیش از ۳۰ سال پیش در پرونده‌ای مشترک از بابت اتهام قتل به اعدام محکوم شده بودند، با کسب رضایت اولیای دم، از مجازات اعدام رهایی یافتند.

نازنین زاغری و انوشه آشوری آزاد شدند

چهارشنبه ۲۵ اسفند، ۱۴۰۰-۰۳٫۱۶٫۲۰۲۲-SOS Iran- وکیل نازنین زاغری و انوشه آشوری، دو زندانی دو تابعیتی که دوران محکومیتشان را در ایران می‌گذراندند، گفت هر دوی آن‌ها در مسیر فرودگاه برای ترک ایران هستند.

Copyright © ۱۴۰۲ استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع آزاد است. All rights reserved.ارسال