اجرای حکم اعدام دو زندانی در زندان های رجایی شهر کرج و دستگرد اصفهان

دوشنبه ۲۳ اسفند، ۱۴۰۰-۰۳٫۱۴٫۲۰۲۲-SOS Iran-  سحرگاه روز چهارشنبه ۱۱ اسفند، حکم یک زندانی که پیشتر از بابت اتهام قتل به اعدام محکوم شده بود، در زندان رجایی شهر کرج به اجرا در آمد. همچنین صبح روز سه‌شنبه ۳ اسفند، یک زندانی در زندان دستگرد اصفهان از بابت اتهامات مرتبط با مواد مخدر پای چوبه دار رفت و اعدام شد.

اجرای حکم اعدام یک زندانی در زندان زاهدان

دوشنبه ۲۳ اسفند، ۱۴۰۰-۰۳٫۱۴٫۲۰۲۲-SOS Iran- سحرگاه روز یکشنبه ۲۲ اسفندماه حکم یک زندانی که پیشتر از بابت اتهام قتل به اعدام محکوم شده بود، در زندان زاهدان به اجرا درآمد. به گزارش  هرانا به نقل از خبرگزاری حال‌وش، سحرگاه روز یکشنبه ۲۲ اسفندماه ۱۴۰۰، یک زندانی در زندان زاهدان اعدام شد.

اجرای حکم اعدام یک زندانی در زندان ارومیه

دوشنبه ۲۳ اسفند، ۱۴۰۰-۰۳٫۱۴٫۲۰۲۲-SOS Iran-  امروز دوشنبه ۲۳ اسفندماه، حکم یک زندانی که پیشتر از بابت اتهامات مرتبط با مواد مخدر به اعدام محکوم شده بود در زندان ارومیه به اجرا درآمد. به گزارش  هرانا، امروز دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۰، یک زندانی در زندان ارومیه اعدام شد.

رهایی ۵ زندانی از اعدام در شهرهای مختلف

دوشنبه ۲۳ اسفند، ۱۴۰۰-۰۳٫۱۴٫۲۰۲۲-SOS Iran  پنج زندانی محکوم به اعدام در شهرهای اصفهان و کرج، کرمانشاه و استان یزد با کسب رضایت اولیای دم از چوبه دار رهایی یافتند. به گزارش میزان، رئیس شورای حل اختلاف استان اصفهان از رهایی یک زندانی محکوم به اعدام با اعلام رضایت اولیای دم خبر داد.

Copyright © ۱۴۰۲ استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع آزاد است. All rights reserved.ارسال