راهپیمایی مردم زاهدان پس از نماز جمعه و تیراندازی ماموران

جمعه ۰۶ آبانماه، ۱۴۰۱-۲۰۲۲-۱۰-۲۸-SOS Iran- نماز جمعه زاهدان امروز ۶ آبان با حضور ده‌ها‌ هزار تن برگزار شد. نمازگزاران سپس با شعار “مرگ بر خامنه‌ای” به خیابان‌ها رفتند. اخباری از اعتراضات در سراوان و ایرانشهر نیز منتشر شده است. گفته می‌شود تعدادی کشته و زخمی شدند.

جاوید رحمان “بی‌رحمی” حکومت ایران علیه معترضان را محکوم کرد

پنجشنبه ۰۵ آبانماه،۱۴۰۱-۲۰۲۲-۱۰-۲۷-SOS Iran-  گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور ایران “بی‌رحمی” جمهوری اسلامی در برخورد با معترضان را محکوم کرد و خواستار ایجاد مکانیسم بین‌المللی برای بررسی شمار زیاد کشته‌شدگان شد.

تظاهرات ایرانیان در برلین: پیوند داخل و خارج از ایران، پیوند قلب‌ها!

یکشنبه ۰۱آبانماه،۱۴۰۱-۲۰۲۲-۱۰-۲۳-SOS Iran-  حنیف حیدرنژاد- روز ۳۰ مهر ۱۴۰۱ برابر با ۲۲ اکتبر ۲۰۲۲ برلین پایتخت آلمان شاهد تظاهرات بزرگ ایرانیان از کشورهای مختلف اروپا بود.

«تاگس شاو» شبکه خبری تلویزیون کانال یک آلمان تعداد شرکت کنندگان در تظاهرات را ۸۰٫۰۰۰ نفر اعلام کرد. وبسایت این شبکه نوشت: «هزاران نفر به فراخوان‌های سازمان‌های متعدد برای تظاهرات همبستگی با معترضان در ایران پاسخ داده‌اند. در برلین علیه ظلم و تبعیض به خیابان‌ها آمدند. در برلین ده‌ها هزار نفر در تظاهراتی با اعتراضات در ایران اعلام همبستگی کردند. طبق برآورد اولیه پلیس، حدود ۸۰۰۰۰ نفر در زمان شروع تظاهرات در محل حضور داشتند. حتی پس از شروع، جمعیت از همه جهات به سمت تظاهرات حرکت می‌کردند.»

Copyright © ۱۴۰۳ استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع آزاد است. All rights reserved.ارسال