بیانیه چهار کشور در هزارمین روز ساقط کردن هواپیمای اوکراینی

سه شنبه ۱۲ مهر، ۱۴۰۱-۲۰۲۲-۱۰-۰۴-SOS Iran- وزرای چهار کشور کانادا، بریتانیا، سوئد و اوکراین در بیانیه‌ای به خانواده‌های قربانیان پرواز PS752 اوکراین اطمینان دادند که به تلاش برای پاسخگو کردن جمهوری اسلامی نسبت به این فاجعه ادامه خواهند داد.

دادگاه بلژیک ممنوعیت موقت استرداد اسدی به ایران را لغو کرد

سه شنبه ۱۲ مهر، ۱۴۰۱-۲۰۲۲-۱۰-۰۴-SOS Iran-  دادگاهی در بلژیک ممنوعیت استرداد اسدالله اسدی که به جرم ارتکاب جرایم تروریستی به ۲۰ سال زندان محکوم شده را لغو کرد. گفته می‌شود به این ترتیب راه برای مبادله اسدی با یک شهروند بلژیکی زندانی در ایران هموار می‌شود.

تحریکات خامنه‌ای برای دور جدیدی از سرکوب و کشتار مردم

سه شنبه ۱۲ مهر،۱۴۰۱-۲۰۲۲-۱۰-۰۴-SOS Iran- حنیف حیدرنژاد- روز دوشنبه ۱۱ مهرماه ۱۴۰۱، علی خامنه‌ای بعد از تقریبا سه هفته که از خیزش مردم ایران علیه او و حکومتش می‌گذرد، خودش را نشان داد . او با سخنرانی در جمع دانشجویان دانشگاه‌های‌نیروهای مسلح خواست به نیروهای خودش روحیه بدهد که هنوز در میدان است. او انقلاب تازه به حرکت افتاده مردم ایران را اغتشاشات و آن را برنامه دشمن و آمریکا و اسرائیل خواند. او مردم را اغتشاشگر و عده‌ای قلیل و هیجان زده خواند و تاکید کرد که باید با آنها بر اساس قانون [سرکوب] رفتار شود. در همان زمانی که او از قانون و امنیت داد سخن می‌داد، دانشجویان دانشگاه «شریف» در داخل محوطه دانشگاه محاصره شده و سرکوب می‌شدند!

نافرمانی مدنی – بخش دوم «مردم آمریکا چگونه انقلاب کردند؟»

سه شنبه ۱۲ مهر،۱۴۰۱-۲۰۲۲-۱۰-۰۴-SOS Iran- افسانه عوض پور، فعال سیاسی ،اجتماعی و فرهنگی-  به یاد دختر ایران، مهسا (ژینا) امینی و تمام زنان آزادۀ ایران که در این ۴۳ سال اختناق حکومت اسلامی هزینه داده و مبارزه کرده‌اند. زنان و مردان ایران روزهای سختی را پشت سر گذاشته‌ اند و روزهای سخت‌تری در پیش روی دارند. مردم ما برای حقوق اولیهٔ انسانی خود یعنی برابری، حق زندگی و آزادی به‌پا خاسته‌اند و حکومت اسلامی در حال سرکوب و برنامه‌ریزی برای از بین بردن هر چه امید و آرزوست.

Copyright © ۱۴۰۳ استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع آزاد است. All rights reserved.ارسال