‎حکم ۸ سال حبس تعزیری سعید عابدینی قطعی شد

دوشنبه ۰۴ شهریور ۱۳۹۲ – خبرگزاری هرانا – وکیل‌مدافع سعید عابدینی که موکلش به اتهام تشکیل و راه‌اندازی کلیسای‌های خانگی به قصد برهم زدن امنیت ملی به ۸ سال حبس تعزیری محکوم شده است گفت که دادگاه تجدیدنظر استان تهران حکم بدوی درباره موکلش را عینا تایید کرده است. ناصر سربازی در گفت‌وگو با ایسنا، در این رابطه گفت: شعبه ۳۶ دادگاه تجدیدنظر استان تهران بدون توجه به ایراداتی که به دادنامه بدوی صادره از سوی شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب تهران وارد بود، رای دادگاه بدوی را عینا تایید کرد؛ بنابراین موکل به هشت سال حبس قطعی محکوم شده است.

ادامه خواندن “‎حکم ۸ سال حبس تعزیری سعید عابدینی قطعی شد”

‎یک متهم به قاچاق مواد مخدر در اصفهان اعدام شد

دوشنبه ۰۴ شهریور ۱۳۹۲ – خبرگزاری هرانا – روز گشته یک متهم به قاچاق مواد مخدر در زندان اصفهان اعدام شد. به گزارش واحد مرکزی خبر، فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر، خبر از اعدام فردی در روز یک‌شنبه ۳ شهریور ماه داد که به اتهام نگهداری مواد مخدر صنعتی و هروئین بازداشت شده بود.

ادامه خواندن “‎یک متهم به قاچاق مواد مخدر در اصفهان اعدام شد”

‎تغییر حکم اعدام سعید ملک‌پور به حبس ابد

دوشنبه ۰۴ شهریور ۱۳۹۲ – خبرگزاری هرانا – وکیل سعید ملک‌پور از توقف حکم اعدام موکلش و تغییر حکم به حبس ابد خبر داد. به گزارش مهر، بر اساس محتویات پرونده آقای ملک‌پور، سپاه پاسداران و دستگاه قضایی در آخرین روزهای سال ۸۷ از انهدام سایت‌هایی که آنان را سایت‌های غیراخلاقی فارسی زبان می‌نامیدند، خبر دادند. آنان همچنین گفتند که عوامل اصلی این سایت‌ها دستگیر شده‌اند.

ادامه خواندن “‎تغییر حکم اعدام سعید ملک‌پور به حبس ابد”

‎یک متهم به قاچاق مواد مخدر در اردبیل اعدام شد

دوشنبه ۰۴ شهریور ۱۳۹۲ – خبرگزاری هرانا – یک متهم به قاچاق مواد مخدر، سحرگاه امروز در اردبیل به دار آویخته شد. به گزارش روابط عمومی دادگستری استان اردبیل و به نقل از واحد مرکزی خبر، از این فرد ۵۶ ساله بیش از ۹۹۱ گرم مواد مخدر از نوع هروئین کشف و ضبط شده بود.

ادامه خواندن “‎یک متهم به قاچاق مواد مخدر در اردبیل اعدام شد”

‎تشکیل بند ویژه امنیتی در زندان مرکزی بندر عباس

دوشنبه ۰۴ شهریور ۱۳۹۲ – خبرگزاری هرانا – با ایجاد بند ایزوله جدید موسوم به بند ویژه امنیتی، ۱۴ زندانی سیاسی این زندان از مجریم عادی تفکیک شدند. بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، در پی وعده‌های مسئولین زندان بندر عباس مبنی بر رعایت تفکیک جرایم و با هدف ایزوله کردن زندانیان سیاسی این زندان، ۱۴ تن از زندانیان سیاسی به بند جدیدی موسوم به بند ویژه امنیتی منتقل شدند.

ادامه خواندن “‎تشکیل بند ویژه امنیتی در زندان مرکزی بندر عباس”

‎انتقال و بستری شدن امیر اسلامی از وکلای دراویش زندانی در بیمارستان

دوشنبه ۰۴ شهریور ۱۳۹۲ – خبرگزاری هرانا – امیر اسلامی از وکلای زندانی دراویش در بند ۳۵۰ اوین به بیمارستان طالقانی منتقل گردید. به گزارش تارنمای مجذوبان نور، امیر اسلامی از وکلای زندانی دراویش گنابادی روز گذشته به دلیل درد شدید معده و خونریزی دستگاه گوارش به دستور بهداری اوین بصورت اورژانسی به بیمارستان طالقانی تهران منتقل و بستری شد.

ادامه خواندن “‎انتقال و بستری شدن امیر اسلامی از وکلای دراویش زندانی در بیمارستان”

‎حکم اعدام دومتهم به قتل در زندان اهواز به اجرا درآمد

دوشنبه ۰۴ شهریور ۱۳۹۲ – خبرگزاری هرانا – چهارشنبه ۲۸ مرداد ماه و سه شنبه ۲۷ مردادماه دو متهم به قتل در زندان کارون اهواز اعدام شده‌اند. به گزارش روابط عمومی دادگستری خوزستان، “رضا. ر” که متهم است، در سال ۸۵ در یک فقره درگیری، مرتکب قتل شده و از سوی دادگاه کیفری استان به قصاص نفس (اعدام) محکوم گردیده بود، چهارشنبه ۲۸ مردادماه سال جاری در زندان کارون اهواز اعدام شد.

ادامه خواندن “‎حکم اعدام دومتهم به قتل در زندان اهواز به اجرا درآمد”

‎تعطیلی بیش از ۱۰۰ کارگاه قطعه سازی خودرو در استان قزوین‎

‎يكشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۲ – خبرگزاری هرانا – مسئول کانون شوراهای اسلامی کار استان قزوین از تعطیلی بیش از ۱۰۰ کارگاه و کارخانه قطعه سازی خودرو در این استان خبر داد. محمد احمدی” با یادآوری اینکه تا پیش از این بیش از سیصد کارگاه و کارخانه قطعه سازی در استان قزوین مشغول فعالیت بودند، به ایلنا گفت: این صنعت در پی نوسانات ارزی بیشترین تعدیل نیرو را در سه ماهه آخر سال ۹۱ تجربه کرد.

ادامه خواندن “‎تعطیلی بیش از ۱۰۰ کارگاه قطعه سازی خودرو در استان قزوین‎”

‎نشریه “نگین کرمان” توقیف شد

يكشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۲ – خبرگزاری هرانا – نشریه نگین کرمان به اتهام توهین به مقدسات و تبلیغ علیه نظام جمهوری اسلامی و تشویش اذهان عمومی توقیف شد. به گزارش مهر، حمید اسحاقی بازپرس شعبه ۳ دادسرای عمومی و انقلاب کرمان گفت: نشریه نگین کرمان به اتهام توهین به مقدسات و تبلیغ علیه نظام جمهوری اسلامی و تشویش اذهان عمومی توقیف شد.

ادامه خواندن “‎نشریه “نگین کرمان” توقیف شد”

‎قتل یک شهروند بهایی در بندرعباس

يكشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۲ – خبرگزاری هرانا – عطاء الله رضوانی شهروند بهایی ساکن بندرعباس به ضرب گلوله به قتل رسید. بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، این شهروند بهایی ساکن بندرعباس که پیش‌تر بار‌ها از طرف نهادهای امنیتی و دفتر امام جمعه شهر مورد تهدید قرار گرفته بود، شب گذشته شنبه ۲ شهریور ماه در حالی به قتل رسید که هیچ‌گونه سرقتی از اموال وی صورت نگرفته بود.

ادامه خواندن “‎قتل یک شهروند بهایی در بندرعباس”