احمدرضا جلالی همچنان در زندان اوین است

جمعه ۲۶ دی، ۱۳۹۹-۲۰۲۱-۰۱-۱۵-SOS Iran– هلاله موسویان، وکیل مدافع احمدرضا جلالی در گفت‌وگو با ایلنا در خصوص آخرین وضعیت موکل خود، اظهار کرد: موکلم همچنان در قرنطینه بند ۲۰۹ زندان اوین است و شرایط تغییر نکرده است. متأسفانه فعلا اجازه ملاقات و تماس تلفنی با آقای جلالی را نداریم. ادامه خواندن “احمدرضا جلالی همچنان در زندان اوین است”

رهایی دو زندانی از اعدام در مازندران

جمعه ۲۶ دی، ۱۳۹۹-۲۰۲۱-۰۱-۱۵-SOS Iran- دو زندانی در آمل و قائم شهر که پیشتر در پرونده هایی جداگانه از بابت اتهام قتل به اعدام محکوم شده بودند، بدنبال کسب رضایت از اولیای دم از چوبه دار رهایی یافتند. ادامه خواندن “رهایی دو زندانی از اعدام در مازندران”

یک زندانی در زندان قزوین اعدام شد

جمعه ۲۶ دی، ۱۳۹۹۲۰۲۱-۰۱-۱۵-۲۰۲۱-۰۱-۱۵-SOS Iran- سحرگاه روز پنجشنبه ۲۵ دیماه، حکم یک زندانی که پیشتر از بابت اتهامات مرتبط با مواد مخدر به اعدام محکوم شده بود در زندان قزوین به اجرا درآمد. به گزارش سازمان حقوق بشر ایران، روز پنجشنبه ۲۵ دیماه ۱۳۹۹، حکم اعدام یک زندانی در زندان قزوین به اجرا درآمد. ادامه خواندن “یک زندانی در زندان قزوین اعدام شد”

اجرای حکم اعدام یک زندانی در زندان یزد 

جمعه ۲۶ دی، ۱۳۹۹-۲۰۲۱-۰۱-۱۴-SOS Iran- سحرگاه روز پنجشنبه ۲۵ دیماه، حکم یک زندانی که پیشتر از بابت اتهام قتل به اعدام محکوم شده بود در زندان یزد به اجرا درآمد. به گزارش سازمان حقوق بشر ایران، روز پنجشنبه ۲۵ دی ماه ۱۳۹۹، حکم اعدام یک زندانی در زندان یزد به اجرا درآمد. ادامه خواندن “اجرای حکم اعدام یک زندانی در زندان یزد “

با پایان بازجویی‌ ها؛ بهاره سلیمانی به بند زنان زندان اوین منتقل شد

جمعه ۲۶ دی، ۱۳۹۹-۲۰۲۱-۰۱-۱۵-SOS Iran- بهاره سلیمانی، شهروند ساکن تهران طی روزهای اخیر با پایان مراحل بازجویی از بازداشتگاه اطلاعات سپاه موسوم به بند دو الف زندان اوین به بند زنان این زندان منتقل شد. خانم سلیمانی پیشتر در تاریخ ۲۵ مهرماه امسال توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده بود. وی از بیماری ریوی رنج می‌برد و نیاز مبرم به دارو و مراقبت پزشکی دارد. ادامه خواندن “با پایان بازجویی‌ ها؛ بهاره سلیمانی به بند زنان زندان اوین منتقل شد”