رهبر رژیم ایران و ویروس کرونا

ورود واکسن آمریکایی و انگلیسی به کشور ممنوع است

جمعه ۱۸ دی، ۱۳۹۹-۲۰۲۱-۰۱-۰۸-SOS Iran- علی خامنه ای رهبر رژیم ایران میگوید: آمریکایی‌ها اگر توانسته بودند واکسن تولید کنند این افتضاح کرونایی در کشورشان به‌وجود نمی‌آمد که در یک روز حدود ۴ هزار نفر تلفات داشته باشند. ضمن اینکه اساساً به آنها اعتمادی نیست و گاهی این واکسن‌ها برای آزمایش بر روی ملت‌ها است.

گزارشی از آخرین وضعیت و نامه سعید ماسوری در آغاز بیست‌ویکمین سال حبس

جمعه ۱۸ دی، ۱۳۹۹-۲۰۲۱-۰۱-۰۸-SOS Iran- سعید ماسوری، از قدیمی‌ترین زندانیان سیاسی ایران که امروز جمعه ۱۹ دی‌ماه در زندان رجایی شهر کرج وارد بیست‌ویکمین سال از مدت محکومیت خود شد، با نوشتن نامه‌ای یاد و خاطره شماری از اعدام شدگان در سال‌های حبس خود را گرامی داشته است. آقای ماسوری همچنان محروم از مرخصی و بدون چشم‌اندازی از آزادی، حکم حبس ابد خود را تحمل می‌کند.

رهایی ۳ زندانی از اعدام در اصفهان و کرمانشاه/ خطر اعدام قریب الوقوع کشتی‌گیر اندیمشکی

جمعه ۱۹ دی، ۱۳۹۹-۲۰۲۱-۰۱-۰۸-SOS Iran- سه زندانی در شهرهای اصفهان و کرمانشاه که پیشتر در پرونده هایی جداگانه از بابت اتهام “قتل” به اعدام محکوم شده بودند، با گذشت و یا کسب رضایت اولیای دم از چوبه دار رهایی یافتند. از سوی دیگر مهدی علی حسینی، کشتی‌گیر اندیمشکی در آستانه‌ اجرای حکم اعدام قرار دارد. وی در سال ۹۴ در جریان یک درگیری منجر به قتل بازداشت و به اعدام محکوم شد.