‎‌جعفر شجونی : ‎بد‌مان نمی‌آید آمریکا به سوریه حمله کند!

‎یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ – قانون – صدیقه موسوی در این روزنامه قانون به بهانه حرف‌های منتسب به آیت‌الله هاشمی به سراغ جعفر شجونی رفته (البته در زمان تنظیم خبر این روزنامه هنوز خبر تکذیب آیت‌الله هاشمی منتشر نشده بود) و در مصاحبه‌ای با تیتر «بدمان نمی‌آید آمریکا به سوریه حمله کند!» از او سؤال‌های جالبی پرسیده که یکی از آن‌ها نظر شجونی در خصوص ماجرای حمله آمریکا به سوریه است که شجونی در پاسخ چنین گفت:

‎شرط آمریکا برای خودداری از حمله به سوریه

‎۱۸ شهريور ۱۳۹۲ – تابناک – در حالی که قرار است، کنگره آمریکا امروز برای بررسی طرح حمله به سوریه و به رأی گذاشتن آن تشکیل جلسه دهد، سیگنال‌های متفاوتی از سوی مقامات آمریکایی در این زمینه ارائه می‌شود. در آخرین تحول از این دست، وزیر خارجه آمریکا از شرط این کشور برای ‌حمله نکردن به سوریه سخن گفته است. به گزارش «تابناک»، ساعاتی پیش، جان کری، وزیر خارجه آمریکا گفت: در صورتی که بشار اسد، رئیس‌جمهور سوریه تا یک هفته همه سلاح‌های شیمیایی خود را به جامعه بین‌المللی تحویل دهد، آمریکا از حمله به این کشور صرف‌نظر خواهد کرد.

‎محسنی اژه‌ای ‎در خصوص ‎زیر گرفتن یک شهروند توسط ماشین نیروی انتظامی در سال ۸۸ گفت‫: ‬ ‎ من نمی‌دانم شما در مورد چه چیزی حرف میزنید

‎دوشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ – به گزارش فارس در کنفرانس خبری محسنی اژه‌ای خبرنگاری در خصوص اظهارات اخیر احمدی‌مقدم راجع به اتفاقات سال ۸۸ در میدان ولیعصر که منجر به زیر گرفتن یک شهروند توسط ماشین نیروی انتظامی رخ داده بود، توضیحاتی ارائه کرد آیا پرونده‌ای در این خصوص تشکیل شده، که دادستان گفت: من نمی‌دانم شما در مورد چه چیزی حرف می‌زنید، صحبت‌های احمدی‌مقدم را هم نشنیدم اما مسائلی که در فتنه ۸۸ رخ داد ابعادی داشت و برخی افراد ممکن است در همان زمان شناسایی نشده باشند و سپس مورد شناسایی قرار گرفته باشد اما در این مورد خاص من اطلاعی ندارم. ‎جهت یادآوری این جنایت ویدیو آنرا میتوانید در اینحا مشاهده کنید

‎اسد: در صورت حمله به سوریه آمریکایی‌ها منتظر هر چیزی باشند

دوشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ – ایسنا – رئیس جمهوری سوریه در مصاحبه‌ای به آمریکا هشدار داد که در صورت هرگونه حمله نظامی به سوریه آمریکایی‌ها باید منتظر هرگونه اقدامی باشند. به گزارش (ایسنا)، بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه در گفت‌وگو با شبکه خبری سی‌بی‌اس گفت: اگر آمریکا به سوریه حمله کند واشنگتن باید انتظار هر چیزی را داشته باشد.

‎یک کارشناس اکولوژی آب‌های داخلی: ‎به جای خراب کردن سدها، پل شهید کلانتری را برای احیای ارومیه خراب کنند

دوشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ – یک کارشناس اکولوژی آب‌های داخلی گفت: از آنجا که پل شهید کلانتری، دلیل اصلی خشک شدن دریاچه ارومیه است، مسئولان باید به جای خراب کردن سدها، این پل‌ را خراب کنند. بهروز دهزا در گفت‌وگو با خبرنگار «محیط زیست» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به برخی گفته‌ها مبنی بر تخریب سدها برای نجات دریاچه ارومیه اظهار کرد: همچنین بهتر است مسئولان به جای خراب کردن سدهایی که برای آنها هزینه‌های بسیار صرف شده است از احداث سدهای بیشتر جلوگیری کرده و ادامه ساخت سدهای در دست احداث را متوقف کنند.