‎کهرم : سد «سیوند» عامل خشکی دریاچه بختگان است/ انتقال آب کارون به بختگان منطقی نیست

سه‌شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ – ایسنا – یک کارشناس ارشد محیط زیست گفت: سد «سیوند» عامل خشکی دریاچه ۴۰۰ هزار هکتاری بختگان است. اسماعیل کهرم در گفت‌وگو با (ایسنا)، افزود: با بستن سد بر روی رودخانه کُر علاوه بر نابودی رودخانه، دریاچه سه‌گانه بختگان که شامل خشک و نی‌ریز و بختگان می‌شود را همراه با تالاب کمجان را به کلی نابود کردیم و زمین‌های کشاورزی مردم، چاه‌ها و باغ‌های اطراف نیز خشک شد.

‎سعید مرتضوی کجاست؟

سه‌شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ – ایسنا – «بخشی از پرونده کهریزک به دلیل اعتراض در دیوان عالی است و پرونده پالیزدار هنوز در دادسراست و به دادگاه فرستاده نشده»؛ این آخرین اظهار‌نظر سخنگوی دستگاه قضا درباره دو پرونده متفاوت است که متهمان یکسانی دارد ولی سخنان محسنی اژه‌ای در نشست خبری همه ماجرا نیست چراکه شواهد و قرائن حکایت از کشف گرهی جدید در رسیدگی به پرونده‌های مطرح درباره متهم سر‌شناس این پرونده‌ها دارد.

بیانیه جامعه زندانیان سیاسی ایران قتل عام و جنایت هولناک در اشرف

« تا ظلم هست مبارزه هست و تا مبارزه هست شکست و پیروزی هست، اما پیروزی نهایی از آن خلقها خواهد بود.»
بار دیگر رژیم فاشیست مذهبی حاکم بر ایران در یک تبانی آشکار با ارگانهای امنیتی دولت فرقه ای عراق، در جنایتی هولناک و مافوق تصور، دست به کشتار و قتل عام رزمندگان آزادی و پناهندگان سیاسی ایران زدند و پنجاه و دو نفر از ساکنان اشرف را که بعنوان افراد «حفاظت شده» میبایست تحت پوشش سازمان ملل باشند بیرحمانه به خاک و خون کشیدند. همچنین هفت تن از آن دلاوران، برای شکنجه و آزار بیشتر ربوده شده اند. برخی از آن عزیزان اعدام شده و یا مفقود گردیده، از زندانیان سیاسی از بند رسته ایران طی سه دهه اخیر بودند.