رهایی یک زندانی از اعدام در تبریز

یکشنبه ۱۳ مهر،۱۳۹۹-۲۰۲۰-۱۰-۰۴-SOS Iran- یک زندانی در تبریز که پیشتر از بابت اتهام “قتل” به اعدام محکوم شده بود، پس از تحمل بیش از ۴ سال حبس، با گذشت و یا جلب رضایت اولیای دم از چوبه دار رهایی یافت. ادامه خواندن “رهایی یک زندانی از اعدام در تبریز”

زندان رجایی شهر کرج؛ تداوم نگهداری سهیل عربی در سلول انفرادی

یکشنبه ۱۳ مهر،۱۳۹۹-۲۰۲۰-۱۰-۰۴-SOS Iran- سهیل عربی، زندانی عقیدتی از ۱۷ روز پیش تاکنون در یکی از سلول‌های انفرادی زندان رجایی شهر کرج معروف به سوئیت نگهداری می‌شود. آقای عربی در تاریخ ۲۸ شهریور به صورت تنبیهی از زندان تهران بزرگ به زندان رجایی شهر کرج تبعید شد. گفته می‌شود که این انتقال به دستور امین وزیری، دادیار ناظر بر زندانیان سیاسی صورت گرفته است. ادامه خواندن “زندان رجایی شهر کرج؛ تداوم نگهداری سهیل عربی در سلول انفرادی”

زرتشت احمدی راغب بازداشت شد

یکشنبه ۱۳ مهر،۱۳۹۹-۲۰۲۰-۱۰-۰۴-SOS Iran- زرتشت احمدی راغب، فعال مدنی امروز یکشنبه ۱۳ مهرماه در منزل خود در شهریار بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شد. آقای احمدی راغب که از خردادماه امسال دوران محکومیت خود را در زندان تهران بزرگ سپری می‌کرد، در تاریخ ۱۱ شهریورماه به مرخصی اعزام شد. جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات آقای احمدی راغب در خصوص پرونده جدیدی که اخیرا علیه وی گشوده شده، روز گذشته در شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب تهران برگزار شد. ادامه خواندن “زرتشت احمدی راغب بازداشت شد”

 اعدام یک زندانی در زندان رجایی شهر کرج

یکشنبه ۱۳ مهر، ۱۳۹۹-۲۰۲۰-۱۰-۰۴-SOS Iran- روز چهارشنبه ۲ مهرماه، حکم اعدام یک زندانی مرد که پیشتر از بابت اتهام قتل به اعدام محکوم شده بود، در زندان رجایی شهر کرج به اجرا درآمد. این زندانی متهم بود که در سال ۹۵ اقدام به قتل همسر خود کرده است. به گزارش هرانا به نقل از رکنا، هفته گذشته،  روز چهارشنبه ۲ مهرماه ۹۹، حکم اعدام یک زندانی مرد که پیشتر از بابت اتهام قتل به اعدام محکوم شده بود، در زندان رجایی شهر کرج به اجرا درآمد. ادامه خواندن ” اعدام یک زندانی در زندان رجایی شهر کرج”