دادگاه انقلاب اهواز؛ مسعود زرگانى به ۱۸ ماه حبس محکوم شد

مسعود زرگانى، دانشجوى مهندسى نفت

جمعه ۱۱ مهر، ۱۳۹۹-۲۰۲۰-۱۰-۰۲-SOS Iran- مسعود زرگانى، از اهالی شهرستان شیبان واقع در استان خوزستان، توسط دادگاه انقلاب اهواز به یک سال و شش ماه حبس محکوم شد. این شهروند در تاریخ ۱۳ مهرماه ۹۸ توسط ماموران اداره اطلاعات اهواز در ارتباط با “جریان یمانی” بازداشت و در دی ماه همان سال، پس از اتمام مراحل بازجویی به اندرزگاه ۸ زندان شیبان اهواز منتقل شد. ادامه خواندن “دادگاه انقلاب اهواز؛ مسعود زرگانى به ۱۸ ماه حبس محکوم شد”

رهایی یک زندانی از اعدام در تهران

جمعه ۱۱ مهر، ۱۳۹۹-۲۰۲۰-۱۰-۰۲-SOS Iran- یک زندانی در تهران که پیشتر از بابت اتهام “قتل” به اعدام محکوم شده بود، با گذشت اولیای دم از چوبه دار رهایی یافت. به گزارش هرانا، به نقل از رکنا، یک زندانی در تهران با گذشت اولیای دم از چوبه دار رهایی یافت. این زندانی متهم است که؛ ششم تیرماه ۹۵، دختر مورد علاقه اش به نام فائقه را در پارکینگ خانه پدری اش در تهرانسر، به قتل رسانده است. ادامه خواندن “رهایی یک زندانی از اعدام در تهران”

رهایی ۲ زندانی محکوم به قصاص در برازجان

پنجشنبه ۱۰ مهر، ۱۳۹۹-۲۰۲۰-۱۰-۰۲-SOS Iran- رئیس کل دادگستری استان بوشهر گفت: با تلاش مسئولین قضایی و شورای حل اختلاف زندان برازجان و بخشش و بزرگواری خانواده مقتول، پرونده ۲ زندانی محکوم به قصاص به سازش منجر شد و از قصاص رهایی یافتند.

علی جمادی، رییس کل دادگستری استان بوشهر عنوان کرد: با تلاش مسئولین قضایی و شورای حل اختلاف زندان برازجان و بخشش و بزرگواری خانواده مقتول، پرونده ۲ زندانی محکوم به قصاص به سازش منجر شد و از قصاص رهایی یافتند. ادامه خواندن “رهایی ۲ زندانی محکوم به قصاص در برازجان”