تداوم اعتصاب غذا؛ عادل مکرم، متهم سیاسی به سلول انفرادی منتقل شد

عادل مکرم، متهم سیاسی

دوشنبه ۱۴ مهر،۱۳۹۹-۲۰۲۰-۱۰-۰۵-SOS Iran- عادل مکرم، متهم سیاسی در زندان ارومیه که از روز گذشته در اعتراض به بلاتکلیفی ۱۰ ماهه خود با دوختن لب‌هایش اعتصاب غذا کرد، امروز دوشنبه ۱۴ مهرماه به یکی از سلول‌های انفرادی این زندان منتقل شد.

ادامه خواندن “تداوم اعتصاب غذا؛ عادل مکرم، متهم سیاسی به سلول انفرادی منتقل شد”

اجرای حکم اعدام یک زندانی در ندامتگاه مرکزی کرج

دوشنبه ۱۴ مهر، ۱۳۹۹-۲۰۲۰-۱۰-۰۵-SOS Iran-  حکم اعدام یک زندانی در ندامتگاه مرکزی کرج اجرا شد. وی پیشتر از بابت اتهامات قتل و تجاوز به سه بار اعدام محکوم شده بود. به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از همشهری، یک زندانی در ندامتگاه مرکزی کرج اعدام شد. ادامه خواندن “اجرای حکم اعدام یک زندانی در ندامتگاه مرکزی کرج”

اجرای حکم اعدام یک زندانی در قزوین

دوشنبه ۱۴ مهر،۱۳۹۹-۲۰۲۰-۱۰-۰۵-SOS Iran- سحرگاه روز شنبه ۱۲ مهر، حکم اعدام یک زندانی در زندان قزوین اجرا شد. این زندانی پیشتر از بابت اتهام “قتل” به اعدام محکوم شده بود. به گزارش هرانا به نقل از سازمان حقوق بشر ایران، صبح روز شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۹، حکم اعدام یک زندانی در زندان مرکزی قزوین به اجرا درآمد. ادامه خواندن “اجرای حکم اعدام یک زندانی در قزوین”

عفو محکوم به اعدام، ۱۴ سال بعد از صدور حکم

دوشنبه ۱۴ مهر، ۱۳۹۹-۲۰۲۰-۱۰-۰۵-SOS Iran- سرپرست شوراهای حل اختلاف فارس گفت: با تلاش اعضای شورای حل اختلاف شعبه جنت شهر داراب، جوان ۱۸ ساله‌ای که فروردین ماه سال ۸۵ طی یک درگیری، یک نفر را کشته بود، با عفو خانواده از اعدام رهایی یافت.

ادامه خواندن “عفو محکوم به اعدام، ۱۴ سال بعد از صدور حکم”