انتقال بهنام محجوبی، درویش گنابادی از زندان اوین به بیمارستان

بهنام محجوبی

یکشنبه ۲۶ بهمن، ۱۳۹۹-۲۰۲۱-۰۲-۱۴-SOS Iran- بهنام محجوبی، درویش گنابادی زندانی روز شنبه ۲۵ بهمن‌ماه در پی مسمومیت دارویی از زندان اوین به بیمارستان لقمان تهران منتقل شد. گفته می‌شود یکی از ماموران زندان اوین، در بیمارستان به خانواده آقای محجوبی گفته وی هم اکنون در بخش مراقبت‌های ویژه این بیمارستان در کما به سر می‌برد. ادامه خواندن “انتقال بهنام محجوبی، درویش گنابادی از زندان اوین به بیمارستان”

رهایی ۵ زندانی از اعدام در شهر های مختلف

یکشنبه ۲۶ بهمن، ۱۳۹۹-۲۰۲۱-۰۲-۱۴-SOS Iran-  پنج زندانی در شهرهای گرگان، کرمان و گلوگاه که پیشتر در پرونده هایی جداگانه از بابت اتهام قتل به اعدام محکوم شده بودند، با گذشت و یا کسب رضایت اولیای دم از چوبه دار رهایی یافتند. به گزارش هرانا به نقل از میزان، رئیس کل دادگستری استان گلستان، از رهایی سه محکوم به اعدام از چوبه دار خبر داد. ادامه خواندن “رهایی ۵ زندانی از اعدام در شهر های مختلف”

یک جوان محکوم به اعدام در کرمان پس از ۷ سال بخشیده شد

یکشنبه ۲۶ بهمن، ۱۳۹۹-۲۰۲۱-۰۲-۱۴-SOS Iran- رییس شوراهای حل اختلاف استان کرمان گفت: با تلاش کارکنان شعبه ویژه زندان مرکزی شورای حل اختلاف شهرستان کرمان پرونده قتلی که ۷ سال قبل به وقوع پیوسته بود، با رضایت اولیاء دم، به صلح و سازش ختم شد. ادامه خواندن “یک جوان محکوم به اعدام در کرمان پس از ۷ سال بخشیده شد”

بخشش یک جوان محکوم به اعدام در شهرستان گلوگاه

یکشنبه ۲۶ بهمن، ۱۳۹۹-۲۰۲۱-۰۲-۱۴-SOS Iran- بامداد روز یکشنبه ۲۶ بهمن سال ۹۹ ، یک جوان محکوم به اعدام توسط خانواده اولیای دم از دار مجازات نجات یافت و بخشیده شد .

ادامه خواندن “بخشش یک جوان محکوم به اعدام در شهرستان گلوگاه”