بهنام محجوبی، درویش گنابادی زندانی درگذشت

بهنام محجوبی

سه شنبه ۲۸ بهمن، ۱۳۹۹-۲۰۲۱-۰۲-۱۶-SOS Iran- بهنام محجوبی، درویش گنابادی زندانی امروز سه‌شنبه ۲۸ بهمن‌ماه چهار روز پس از انتقال به بیمارستان لقمان، درگذشت. پیشتر پزشک معالج به بستگان آقای محجوبی گفته بود‌، سطح هوشیاری او ۳ بوده و تنها با دستگاه قادر به تنفس است. به گفته او “کادر بیمارستان همه تلاش خود را انجام داده و برگشتن بهنام فقط با معجزه امکان‌پذبر است”. ادامه خواندن “بهنام محجوبی، درویش گنابادی زندانی درگذشت”

اطلاعیه اداره کل زندان‌های تهران درباره «بهنام محجوبی»

بهنام محجوبی،

سه شنبه ۲۸ بهمن، ۱۳۹۹-۲۰۲۱-۰۲-۱۶-SOS Iran- اداره کل زندان‌های تهران در رابطه با «بهنام محجوبی» اطلاعیه‌ای صادر کرد. به گزارش ایسنا به نقل از قوه قضاییه، «در پی مسمومیت محکومی به نام بهنام محجوبی در یکی از بیمارستان‌های تهران، اداره کل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان تهران در اطلاعیه‌ای ضمن ابراز تاسف، نسبت به این واقعه اعلام کرد: ادامه خواندن “اطلاعیه اداره کل زندان‌های تهران درباره «بهنام محجوبی»”

استمداد خانواده یک زندانی که با مراسم قسامه به اعدام محکوم شد جهت تامین دیه

سه شنبه ۲۸ بهمن، ۱۳۹۹-۲۰۲۱-۰۲-۱۶-IranSOS- یک زندانی متهم به “قتل” محبوس در زندان گچساران، در آستانه اعدام قرار گرفته است. به گفته یک منبع مطلع مبلغ کل دیه ۶ میلیارد تومان تعیین شده که خانواده این زندانی تاکنون موفق به جمع آوری تنها ۱ میلیارد تومان از کل مبلغ شده‌اند. به گفته وی “خانواده مقتول تا پایان بهمن ماه، جهت تکمیل کردن مبلغ دیه زمان داده‌اند”. این زندانی در تیرماه ۹۴ به اتهام قتل بازداشت و  به دلیل نبود مستندات با حضور ۵۰ تن در دادگاه و طی مراسم قسامه به اعدام محکوم شد. ادامه خواندن “استمداد خانواده یک زندانی که با مراسم قسامه به اعدام محکوم شد جهت تامین دیه”

یک زندانی در زندان مشگین شهر اعدام شد

سه شنبه ۲۸ بهمن، ۱۳۹۹-۲۰۲۱-۰۲-۱۶-SOS Iran- روز شنبه ۲۵ بهمن ماه، حکم یک زندانی که پیشتر از بابت اتهام قتل به اعدام محکوم شده بود، در زندان مشگین شهر به اجرا درآمد. به گزارش هرانا به نقل از سازمان حقوق بشر ایران، روز شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۹، یک زندانی در زندان مشگین شهر اعدام شد. ادامه خواندن “یک زندانی در زندان مشگین شهر اعدام شد”