‎اعدام یک زندانی در یاسوج

یکشنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۴-۲۰۱۶-۰۱-۲۴-IranSOS- صبح امروز، یک زندانی به اتهام “قتل”، در زندان مرکزی یاسوج، به دار آویخته شد. به گزارش هرانا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، شب ۲۱ ماه رمضان در شهر یاسوج سرنشینان یک دستگاه سواری پژو، پس از درگیری با جوانی در بلوار عدل یاسوج او را مورد اصابت گلوله تفنگ ساچمه‌زنی قرار دادند که در این حادثه یک نفر کشته و چند نفر مجروح شدند.

‎توهین به رؤسای قوا و نمایندگان مجلس جرم سیاسی است

یکشنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۴-۲۰۱۶-۰۱-۲۴-IranSOS- نمایندگان مجلس مصوب کردند که توهین به رؤسای قوا و نمایندگان مجلس بدون قصد ضربه زدن به اصل نظام “جرم سیاسی” محسوب می‌شود. به گزارش هرانا به نقل از فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (یکشنبه) پارلمان ماده یک طرح جرم سیاسی را پس از بحث و بررسی به تصویب رساندند.

‎افزایش نرخ دیه با بالا رفتن قیمت شتر ایرانی

یکشنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۴-۲۰۱۶-۰۱-۲۴-IranSOS- در فاصله دو ماه مانده به آغاز سال جدید، خبرهایی درباره افزایش قطعی نرخ دیه در سال آینده به دلیل افزایش قیمت شتر ایرانی منتشر می‌شود. به گزارش هرانا به نقل از زمانه، شترهای ایرانی تعیین‌کننده نرخ پایه دیه انسان (در ایران) هستند و با توجه به گران شدن نرخ شتر، احتمالا سال آینده با افزایش دیه مواجه هستیم.