‎همسر زندانی سیاسی عباس لسانی به دادگاه احضار شد

سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴-۲۰۱۶-۰۲-۰۲-IranSOS- رقیه علیزاده، همسر زندانی سیاسی عباس لسانی که در زندان شیراز در اسارت بسر میبرد، تلفنی به دادگاه انقلاب اردبیل احضار شد. خانم علیزاده گفته است که احتمالا احضارش به دلیل شکایت اداره اطلاعات بوده ولی تا زمانی که به صورت مکتوب و رسمی احضار نشود مراجعه نخواهد کرد.

ادامه خواندن “‎همسر زندانی سیاسی عباس لسانی به دادگاه احضار شد”

‎کمیته دانشمندان نگران خواستار آزادی امید کوکبی شد

سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴-۲۰۱۶-۰۲-۰۲-IranSOS- «کمیته دانشمندان نگران» در نامه‌ای به رئیس‌جمهور حسن روحانی، خواستار آزادی بی قید و شرط “امید کوکبی” شد. امید کوکبی دانشجوی دکترای دانشگاه تگزاس، در بهمن ماه ۱۳۸۹ بازداشت و به ۱۰ سال حبس تعزیری محکوم شد. به گزارش هرانا، “کمیته دانشمندان نگران” در این نامه که سی ام ژانویه منتشر شده، ضمن توضیح فعالیت‌های علمی امید کوکبی از مقامات ایران خواسته است که همزمان با بهبود روابط ایران با جهان، مقدمات آزادی بی قید و شرط این دانشمند را فراهم کنند تا بتواند به فعالیت های علمی صلح آمیز ادامه دهد.

ادامه خواندن “‎کمیته دانشمندان نگران خواستار آزادی امید کوکبی شد”

‎برگزاری گلریزان برای نجات محیط بانان دنا از اعدام

سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴-۲۰۱۶-۰۲-۰۲-IranSOS- گلریزانی به مناسبت گرامیداشت یاد “محمد علی اینانلو” برای کمک به محیط‌بانان “دنا” که در بند حبس و حکم اعدام هستند، اتفاق افتاد که در این گلریزان مبلغی بیش از ۲ میلیارد ریال از طرف دوستداران محیط زیست و خیرین اهدا شد.

ادامه خواندن “‎برگزاری گلریزان برای نجات محیط بانان دنا از اعدام”