‎عفو بین‌الملل خواستار نقض حکم سه هنرمند شد

چهارشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۴-۲۰۱۶-۰۲-۲۴-IranSOS- سازمان عفو بین‌الملل در گزارشی خواستار نقض حکم زندان و جریمه سه هنرمند شد. دو موزیسین مهدی رجبیان و یوسف عمادی و حسین رجبیان فیلمساز از سوی شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب به ریاست قاضی مقیسه هرکدام به شش سال حبس تعزیری و پرداخت جریمه محکوم شده اند.

‪”‬انتخابات‪”‬، کابوس حکومت اسلامی

شنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۴-۲۰۱۶-۰۲-۲۷-IranSOS- سیامک بهاری : گذار از فاز کمدی به تراژدی
بی تردید یکی از بی مسماتر و بی محتواترین و در عین حال بی ربط ترین کلمات در کل تاریخ جمهوری اسلامی، عبارات ‪”‬انتخاب‪”‬  و ‪”‬انتخابات‪”‬ است. دور جاری این مضحکه با کمدی نامنویسی و ‪”‬رقابت‪”‬، سپس نظارت استصوابی، حذف و آه و فغان و رد صلاحیت شده‌ها، به انتخاب لیستهای از سر ناچاری و قبول آنچه فقط ماندن در خاکریزهای آخر صف بود حال و هوای واقع بینانه‌تری به انتخابات مرسوم جمهوری اسلامی داد. شد آنچه که باید باشد.

‎بیش از ۶۰ سازمان عضو فدراسیون بین‌المللی جامعه‌های حقوق بشر از فرانسوا اولاند خواستند الگوی نمونه در مبارزه با تروریسم باشد

شنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۴-۲۰۱۶-۰۲-۲۷-IranSOS- آقای رئیس جمهور، بیش از ۶۰ سازمان عضو فدراسیون بین‌المللی جامعه‌های حقوق بشر، و البته از جمله جامعه‌ی حقوق بشر فرانسه، به‌ویژه از وضعیت آزادی‌های مدنی و فردی در فرانسه نگران هستند. همه‌ی اعضا ما از حمله‌های تروریستی سال ۲۰۱۵ در پاریس و سان دنی وحشت کردند. این گونه اقدام‏های تروریستی در سراسر جهان رخ می‌دهد و دولت‌ها مسؤول هستند به‌نحوی واکنش نشان دهند که از امنیت و آزادی همگان محافظت کنند.

فراخوان به تظاهرات* علیه سفر روحانی نماینده‌ی نظام زن‌ستیز و سرکوب‌گر جمهوری اسلامی به بلژیک

شنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۴-۲۰۱۶-۰۲-۲۷-IranSOS- زنان و مردان آزادی‌خواه: نماینده‌ی رژیمِ تئوکراتیک ایران و اولین داعشِ خاورمیانه به بلژیک می‌آید تا ضمن محکم کردنِ هر چه بیشتر روابط علنی سیاسی رژیم جمهوری اسلامی با امپریالیست‌ها، پیامِ وفاداری و خوش خدمتی رژیم ایران در طرح‌های ویران‌گرِ و چپاول‌گری قدرت‌های جهانی را اعلام کند.

Copyright © ۱۴۰۲ استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع آزاد است. All rights reserved.ارسال