آندرانیک و رویای آبی عشق و آزادی

جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۳-۲۰۱۵-۰۳-۰۶-IranSOS- فرخ حیدری: با استقرار حاکمیت «فاشیسم مذهبی»، دوران تیره و تار و کابوس هولناکی گریبانگیر ملت ایران شد که هنوز پس از ۳۶ سال، جسم و جان و روح و روان شان را در وطن و در تبعید نیز رها نکرده است. فجایع بیشمار ناشی از سلطه جهل و جنون و جنایت، و سونامی بی پایانی از فساد و ویرانی و تباهی، میهن و مردم ایران زمین این «زیباترین وطن» را دچار چنان روزگار سیاه و تلخی کرده است که بی تردید هر روزش دریغ از دیروز!

ادامه خواندن “آندرانیک و رویای آبی عشق و آزادی”

نشست ۲۸ شورای حقوق بشر و بحث جلسه جانبی در باره وضعیت حقوق بشر در ایران

جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۳-۲۰۱۵-۰۳-۰۶-IranSOS- امروز فدراسیون بین المللی جامعه های حقوق بشر، سازمان عضو آن کانون مدافعان حقوق بشر و جامعه بین المللی بهایی، در جنب نشست ۲۸ شورای حقوق بشر، جلسه ای عمومی در باره وضع حقوق بشر در ایران برگزار کردند. در این جلسه، سرکوب سامان مند مخالفان در کشور، یعنی سرکوب معترضان صلح جو، مدافعان حقوق بشر، وکلای دادگستری، روزنامه نگاران، وبلاگ نگاران و اقلیت های دینی، مورد بحث قرار گرفت.  

ادامه خواندن “نشست ۲۸ شورای حقوق بشر و بحث جلسه جانبی در باره وضعیت حقوق بشر در ایران”

‎‫اعتراض به جعل و تحریف خبر از سوی رادیو فردا‬

‎‫‎‫جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۳‬-۲۰۱۵-۰۳-۰۶-‎‫IranSOS- در ارتباط با خبر درج شده در صفحه رادیوفردا ‎‫با‬ عنوان “ماجرای لغو اقامت پناهندگان در کانادا”‬ سوال از رادیو فردا: چرا خبر کمپین اعتراض به پناهندگانی که به ایران سفر میکنند را جعل و تحریف کرده اید؟ آقای مهدی میرباقری چه زمانی اقدام به تنظیم بیانیه نمودند که دست اندرکاران این کمپین از آن بی خبرند. من٬ مهرداد و دیگر دوستان دست اندرکار این کمپین که از این موضوع بی اطلاعیم. این عمل رادیو فردا بدور از اخلاق روزنامه نگاری است و بلحاظ حقوقی قابل تعقیب است.

ادامه خواندن “‎‫اعتراض به جعل و تحریف خبر از سوی رادیو فردا‬”