‎حمله دوباره ماموران امنیتی به نصیر آباد سرباز

شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۳-۲۸-IranSOS- ماموران امنیتی با یورش به روستاهای نصیر آباد و بندان سرباز پس از محاصره اقدام به تفتیش منازل تعدادی از ساکنان محل کردند. به گزارش هرانا به نقل از کمپین فعالین بلوچ؛ صبح جمعه ۷ فروردین نیروهای انتظامی و امنیتی با ده‌ها اتومبیل به روستاهای نصیرآباد و بندان رفته و چند خانه را محاصره و مورد بازرسی قرار دادند.
به گفته یکی از ساکنان محل، نیروهای انتظامی به همراه چندین اتومبیل منزل فردی به نام «حافظ صلاح الدین سیدی» را محاصره کرده و با شکستن درب و شیشه‌ها وارد منزل شدند.

ادامه خواندن “‎حمله دوباره ماموران امنیتی به نصیر آباد سرباز”

‎سه زندانى در مشهد اعدام شدند

شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۳-۲۸-IranSOS- سه زندانى در زندان وکیل آباد مشهد به دار آویخته شدند. به گزارش هرانا، صبح پنجشنبه ششم فروردین، سه زندانى در زندان وکیل آباد مشهد به روش چوبه دار اعدام شدند. هویت این سه تن که از محکومین جرائم مواد مخدر بوده اند هنوز شناسایى نشده است و منابع خبرى رسمى قوه قضاییه نیز در این باره اطلاع رسانى نکرده اند.

ادامه خواندن “‎سه زندانى در مشهد اعدام شدند”

‎مصطفی عزیزی، نویسنده و تهیه کننده در زندان اوین است

شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۳-۲۸-IranSOS- مصطفی عزیزی، نویسنده و تهیه کننده‌ی سرشناس تلوزیون، ۱۲ بهمن ماه سال گذشته بازداشت و همچنان در زندان اوین به سر می‌برد. به گزارش هرانا، مصطفی عزیزی، نویسنده و تهیه کننده‌ی سرشناس تلوزیون ۱۲ بهمن سال ۹۳ بازداشت و به انفرادی‌های بند ۲ الف زندان اوین منتقل شد. وی پس از تحمل حدود یک ماه انفرادی در بند ۲ الف تحت مدیریت سپاه پاسداران، اواسط اسفندماه به بند ۸ سالن ۷ زندان اوین منتقل شده است.

ادامه خواندن “‎مصطفی عزیزی، نویسنده و تهیه کننده در زندان اوین است”

‎بیش از یک ماه بى‌‌خبرى از سرنوشت سامان نسیم و پنج زندانى دیگر

جمعه ۰۷ فروردین ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۳-۲۷-IranSOS- سرنوشت سامان نسیم و دیگر زندانیان محکوم به اعدام زندان ارومیه، با گذشت بیش از یک ماه بى خبرى، همچنان در هاله اى از ابهام قرار دارد. به گزارش هرانا، سامان نسیم، سیروان نژاوى، ابراهیم شاپورى، على افشارى، حبیب الله افشارى و یونس آقایان، اواخر بهمن ماه سال گذشته جهت اجراى حکم اعدام  از بند ١٢ زندان ارومیه به مکان نامعلومى منتقل شدند.

ادامه خواندن “‎بیش از یک ماه بى‌‌خبرى از سرنوشت سامان نسیم و پنج زندانى دیگر”