‎در ادامه موج اعدام ها در قزلحصار ۹ زندانی دیگر به دار آویخته شدند

شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۳-۲۰۱۵-۰۳-۰۸-IranSOS- در ادامه موج اجرای احکام اعدام در زندان قزل حصار نه زندانی دیگر از محکومان جرایم مربوط به مواد مخدر در سحرگاه امروز (شنبه) به دار آویخته شدند و اجساد آنان به خانواده هایشان تحویل داده شد. به گزارش هرانا، نه زندانی محکوم تحت جرایم مواد مخدر سحرگاه امروز (شنبه) در زندان قزل حصار کرج به دار آویخته شدند.

ادامه خواندن “‎در ادامه موج اعدام ها در قزلحصار ۹ زندانی دیگر به دار آویخته شدند”

‎اعدام شهروند نیکشهری در زندان چابهار

شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۳-۲۰۱۵-۰۳-۰۸-IranSOS- سعید بلوچی اهل روستای کلدر لاشار که به اتهام حمل مواد مخدر از دیروز به سلول انفرادی منتقل شده بود اعدام شد. به گزارش هرانا به نقل از کمپین فعالین بلوچ؛ سعید بلوچی فرزند درًا که از روز جمعه جهت اجرای حکم به قرنطینه زندان چابهار منتقل شده بود صبح امروز شنبه ۱۶ اسفند اعدام شد.

ادامه خواندن “‎اعدام شهروند نیکشهری در زندان چابهار”

‎رئیس فیفا: درهای ورزشگاه‌ها را به روی زنان باز کنید

شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۳-۲۰۱۵-۰۳-۰۷-IranSOS- سپ بلا‌تر با اشاره به حضور سال گذشته خود در ایران، حضور بانوان در ورزشگاه‌ها برای تماشای بازی‌های فوتبال را خواستار شد. ایران در کنار امارات متحده عربی برای میزبانی جام ملت‌های آسیا در سال ۲۰۱۹ نامزد شدند ولی خبرگزاری رویترز اعلام کرد به دلیل اینکه زنان در ایران حق رفتن به ورزشگاه‌ها و دیدن بازی‌های فوتبال را ندارند شانس این کشور برای میزبانی بزرگ‌ترین رویداد فوتبالی در رده ملی در قاره آسیا کاهش پیدا می‌کند.

ادامه خواندن “‎رئیس فیفا: درهای ورزشگاه‌ها را به روی زنان باز کنید”

‎اعدام یک متهم به حمل مواد مخدر در یاسوج

شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۳-۲۰۱۵-۰۳-۰۷-IranSOS- حمید میربلوچ زهی به اتهام مواد مخدر در یاسوج اعدام شد. به گزارش هرانا به نقل از کمپین فعالین بلوچ؛ سحرگاه پنجشنبه ۱۴ اسفند ۹۳ حمید میر بلوچ زهی به اتهام حمل مواد مخدر در زندان یاسوج اعدام شد. یکی از بستگان وی در این باره گفت: ما سه شنبه از زاهدان حرکت کردیم و چهارشنبه در زندان یاسوج با وی ملاقات کردیم و صبح پنجشنبه وی را اعدام کردند.

ادامه خواندن “‎اعدام یک متهم به حمل مواد مخدر در یاسوج”

‎عفو بین‌الملل: قصاص چشم نهایت قساوت قوه قضاییه ایران را می‌رساند

شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۳-۲۰۱۵-۰۳-۰۷-IranSOS- عفو بین‌الملل قصاص چشم متهم به اسیدپاشی در شهر قم را محکوم کرد و آن را نمونه‌ای «هولناک» از اقدامات قوه قضاییه ایران دانست. ر‌ها بحرینی، کار‌شناس بخش ایران سازمان عفو بین‌الملل، روز جمعه ۱۵ اسفند در واکنش به این اقدام دستگاه قضایی جمهوری اسلامی گفت: «مجازات یک انسان به این شیوه که تعمدا او را نابینا کنند، اقدامی به شدت ظالمانه و تکان‌دهنده است که قابل بیان نیست».

ادامه خواندن “‎عفو بین‌الملل: قصاص چشم نهایت قساوت قوه قضاییه ایران را می‌رساند”