‎نگرانی عفو بین الملل در مورد وضعیت حسین رونقی

دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵-۲۰۱۶-۰۴-۰۴-IranSOS- سازمان عفو بین الملل در قالب بیانیه ای نسبت به وضعیت حسین رونقی ملکی وبلاگ‌نویس زندانی شدیدا ابراز نگرانی کرده و خواستار اقدام فوری و آزادی وی شده است. به گزارش هرانا، در روز ۱ آوریل سازمان عفو بین الملل ضمن اعلام این‌که حسین رونقی ملکی از ۲۶ ماه مارس در اعتصاب غذاست و به وضعیتش رسیدگی نمی شود شدیدا اعتراض کرد و خواستار اقدام فوری شد.

ادامه خواندن “‎نگرانی عفو بین الملل در مورد وضعیت حسین رونقی”

‎معوقات مزدی کارگران فازهای ۲۰ و ۲۱ عسلویه پرداخت نشد

دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵-۲۰۱۶-۰۴-۰۴-IranSOS- مطالبات مزدی سال گذشته و عیدی کارگران پیمانکاری فازهای ۲۰ و ۲۱ عسلویه پرداخت نشده است. منابع خبری ایلنا در عسلویه از عدم پرداخت معوقات مزدی وعیدی سال گذشته کارگران پیمانکاری فازهای ۲۰ و ۲۱ عسلویه خبر دادند.

ادامه خواندن “‎معوقات مزدی کارگران فازهای ۲۰ و ۲۱ عسلویه پرداخت نشد”

‎تاخیر در پرداخت مطالبات حقوقی کارگران معدن البرز شرقی

دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵-۲۰۱۶-۰۴-۰۴-IranSOS- کارگران معدن زغال سنگ البرز شرقی می‌گویند با گذشت ۱۶ روز از شروع سال جدید، هنوز بابت باقیمانده مطالبات مزدی وبیمه ای مربوط به سال ۹۴ وعیدی سال ۹۵ طلبکارند. منابع کارگری در این واحد معدنی به ایلنا گفته‌اند که دستمزد بهمن و اسفند سال ۹۴ به آن‌ها پرداخت نشده و علاوه بر همه این‌ها هنوز عیدی سال ۹۵ را نگرفته‌اند.

ادامه خواندن “‎تاخیر در پرداخت مطالبات حقوقی کارگران معدن البرز شرقی”

‎وکیل بابک زنجانی از ابلاغ حکم موکلش به وی خبر داد

دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵-۲۰۱۶-۰۴-۰۴-IranSOS- رسول کوهپایه‌زاده در گفت‌وگو با ایلنا، با اعلام خبر ابلاغ حکم بابک زنجانی به وی عنوان کرد: صبح امروز حکم موکلم از سوی شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به بنده ابلاغ شد. در واقع از امروز پروسه ابلاغ حکم بابک زنجانی آغاز شده است، چراکه حکم صادر شده ۳۱۸ صفحه است و ما باید از آن یادداشت‌برداری کنیم و چون یادداشت‌برداری از این صفحات زمان‌بر است، وقتی همه آن را یادداشت کردیم از آن روز حکم ابلاغ شده تلقی می‌شود و از آن زمان ما ۲۰ روز برای اعلام اعتراض خود فرصت داریم.

ادامه خواندن “‎وکیل بابک زنجانی از ابلاغ حکم موکلش به وی خبر داد”

‎وضعیت زنان بازگشته از «کمپ شفق»

دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵-۲۰۱۶-۰۴-۰۴-IranSOS- برخی از زنان معتاد که دوره‌ای را در «کمپ شفق» گذارنده بودند، ادعا کرده‌اند که در آنجا با آنها بدرفتاری شده است؛ ادعاهایی که هنوز به‌صورت رسمی تأیید یا رد نشده و صحت آنها فعلاً قابل تأیید نیست. گزارش زیر، به طرح برخی از این ادعاها پرداخته است.

ادامه خواندن “‎وضعیت زنان بازگشته از «کمپ شفق»”

‎ارجاع پرونده معاون روحانی به دادستانی تهران

دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵-۲۰۱۶-۰۴-۰۴-IranSOS- رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان از ارسال اعلام شکایت از معاون رئیس‌جمهور به دادستانی تهران خبر داد. به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام حمیدی درباره آخرین وضعیت اعلام شکایت از شهیندخت مولاوردی معاون امور زنان رئیس‌جمهور به «میزان» گفت: از آنجا که مرجع صالح رسیدگی به اتهامات معاونان رئیس‌جمهور، تهران است، ما اعلام جرم کردیم و پرونده را به دادستانی تهران ارسال کردیم.

ادامه خواندن “‎ارجاع پرونده معاون روحانی به دادستانی تهران”