‎نامه‌یی به مادرم ؛عشق ریحان مرا اینچنین شوریده سر کرد. تو گلایه نکن

دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵-۲۰۱۶-۰۴-۱۱-IranSOS-  نوشته‌یی از شعله پاکروان، مادر ریحانه جباری٬ به نقل از اتحاد زندانیان سیاسی متعهد به سرنگونی
‎بهار زیبا برای انسان و طبیعت اطرافش یاداور بازآفرینی زندگی ست. اما برای بسیاری یادآور مرگ است. مادرم پنجاه و دو سال قبل در چنین روزی برای اولین بار مادر شد. هر سال او به من تبریک تولد می‌گفت و من به او تبریک مادر شدن. امسال اما می‌خواهم به او بگویم تو مرا بدنیا آوردی و روز به روز یادم دادی معنای زندگی را از پنجره چشمها و دیدگاهت به جهان.

ادامه خواندن “‎نامه‌یی به مادرم ؛عشق ریحان مرا اینچنین شوریده سر کرد. تو گلایه نکن”

‎مطالبات کارگران چشمه پودنه پرداخت نشده باقی‌ماند

دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵-۲۰۱۶-۰۴-۱۱-IranSOS- با گذشت بیش از چهار ماه از تعطیل شدن معدن چشمه پودنه، ۲۵۷ کارگر این معدن همچنان در انتظار پرداخت مطالبات مزدی خود هستند. کارگران چشمه پودنه با اعلام این خبر به ایلنا یادآور شدند: پس از تعطیلی این واحد معدنی قرار شد که مطالبات پرداخت نشده ۲۵۷ کارگر در سه نوبت پرداخت شود که هنوز این اتفاق نیفتاده است.

ادامه خواندن “‎مطالبات کارگران چشمه پودنه پرداخت نشده باقی‌ماند”

‎آمار معتادان در حوزه‌های دانشجویی قابل تامل است

دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵-۲۰۱۶-۰۴-۱۱-IranSOS- ستاد مبارزه با مواد مخدر و دانشگاه شهید بهشتی به مدت دو سال تفاهم‌نامه همکاری امضاء کردند.‏ به گزارش سرویس «اجتماعی» ایسنا، دکتر علیرضا جزینی در مراسم امضای این تفاهم‌نامه که در دفتر ‏ریاست دانشگاه برگزار شد گفت: رهبر معظم انقلاب در سال ۸۵ سیاست‌های کلی مبارزه با مواد مخدر را در ۱۱ بند ‏ابلاغ کردند که اهمیت مبارزه با مواد مخدر را می‌رساند و نشان از نگرانی ایشان نسبت به این موضوع است و هنوز هم ‏این نگرانی وجود دارد.‏

ادامه خواندن “‎آمار معتادان در حوزه‌های دانشجویی قابل تامل است”

‎تقاضای دختر جوان برای ازدواج با یک اعدامی!

دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵-۲۰۱۶-۰۴-۱۱-IranSOS- دختری جوان با مراجعه به دادسرای جنایی تهران درخواست کرد که با یک قاتل محکوم به اعدام ازدواج کند. به گزارش ایسنا به نقل از «میزان»، این دختر اظهار کرد: برادرم در یکی از زندان‌های اطراف تهران در حال گذراندن دوره محکومیتش است. او با مرد جوانی به نام حسن هم‌بند است که سال ۸۸ خواهرزاده خود را در محله اتابک به قتل رسانده است.

ادامه خواندن “‎تقاضای دختر جوان برای ازدواج با یک اعدامی!”