‎اعدام یک زندانی در زندان مرکزی طبس

چهارشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۳-۲۰۱۵-۰۲-۲۵-IranSOS- صبح امروز یک زندانی متهم به خرید و فروش مواد مخدر در زندان مرکزی طبس به دار آویخته شد. به گزارش هرانا، مهدی فتاحی، اهل تربت حیدریه که حدود ۳ سال پیش به اتهام جرائم مربوط به مواد مخدر بازداشت شده بود، شب گذشته از بند خارج و سحرگاه امروز در زندان مرکزی طبس اعدام شد.

‎درگیری و بازداشت فعالان عرفان حلقه در تجمع مقابل دادگاه انقلاب

چهارشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۳-۲۰۱۵-۰۲-۲۵-IranSOS- امروز ۶ اسفندماه همزمان با اعلام تشکیل دادگاه محمدعلی طاهری صدها تن از فعالان گروه عرفان حلقه در مقابل دادگاه انقلاب در حمایت از وی دست به تجمع زدند. در این تجمع که با دخالت ماموران لباس شخصی و نیروی انتظامی به خشونت کشیده شد تعدادی از شهروندان معترض نیز بازداشت شدند.

‎اعدام دو نفر در کرمانشاه در ملاءعام

چهارشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹-۲۰۱۵-۰۲-۲۵-IranSOS- دادگستری کل استان مرکزی در مورد اعدام چهار زندانی محکوم به اتهامات مرتبط با مواد مخدر در سحرگاه روز یک شنبه ۳ اسفند ماه ۹۳، در محوطه زندان مرکزی اراک گزارش داد.

‎علی خامنه‌ای در فرار از پاسخگوئی، منتقد نظام خود می‌شود

چهارشنبه ۶ ‎اسفند ۱۳۹۳-۲۰۱۵-۰۲-۲۵-IranSOS- حنیف حیدرنژاد: علی خامنه‌ای ولی فقیه مطلقه نظام جمهوری اسلامی ایران در دیدار با «اعضای ستاد بزرگداشت روز ملّی مهندس» به گوشه‌ای از نابسامانی‌های اقتصادی کشور تحت رهبری خودش اشاره کرد و گفت: “امروز فشار واردات، کشور را دارد از پا درمی‌آورد؛ بهانه‌های مختلفی هم وجود دارد. مثلاً مسئله قاچاق؛ رقم‌هایی که این روزها می‌گویند، رقم‌های عجیب‌ وغریبِ گیج‌کننده‌ بیست و چند میلیارد قاچاق، واقعاً سر انسان گیج می‌رود.”