‎بیانیه ی کانون صنفی معلمان ایران “تهران” در اعتراض به بازداشت دبیرکل تشکل

جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۷-۰۳-IranSOS- کانون صنفی معلمان ایران “تهران” در بیانیه ای اعتراض خود را نسبت به بازداشت دبیر کل این تشکل اعلام کرد، متن کامل بیانیه را در ادامه مشاهده نمائید.
‎به نام خداوند جان و خرد
‎بیانیه ی کانون صنفی معلمان ایران(تهران) در اعتراض به بازداشت دبیرکل تشکل
‎چون کوه نشستم من با تاب و تب پنهان
‎صد زلزله برخیزد آن گاه که برخیزم

ادامه خواندن “‎بیانیه ی کانون صنفی معلمان ایران “تهران” در اعتراض به بازداشت دبیرکل تشکل”

‎روشن شدن خطوط ایران برک توسط کارفرما/ ۱۲۰ کارگر همچنان منتظر طلب خود هستند

جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۷-۰۳-IranSOS- به گفته کارگران کارخانه ایران برک رشت کارفرمای این واحد تولیدی از روز چهارشنبه گذشته با روشن کردن دستگاه‌های خطوط تولید تلاش کرده است تا به اعتراض چهل و پنج روزه آنها خاتمه دهد.

ادامه خواندن “‎روشن شدن خطوط ایران برک توسط کارفرما/ ۱۲۰ کارگر همچنان منتظر طلب خود هستند”

‎تاخیر دو ماهه در پرداخت حقوق کارگران شهرداری آبادان

جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۷-۰۳-IranSOS- حدود ۳ هزار کارگر شاغل در مجموعه های شهرداری آبادان وسازمانهای وابسته طی دوماه گذشته حقوق دریافت نکرده‌اند. «مصطفی نظری» نماینده محوری کانون شورای اسلامی کار شهرستانهای آبادان، خرمشهر و اروندرود با اعلام این خبر به ایلنا گفت‪:‬حدود ۳ هزار کارگرشاغل در مجموعه های شهرداری آبادان وسازمان های وابسته به آن همانند کارگران شاغل در اتوبوس رانی ,آرامستان ,عمران ,متوری وآتش نشانی حقوق ماه‌های اردیبهشت و خرداد ۹۴ را دریافت نکرده‌اند.

ادامه خواندن “‎تاخیر دو ماهه در پرداخت حقوق کارگران شهرداری آبادان”

‎اعتراض یک هفته‌ای کارگران سیمان مسجد سلیمان برای معوقات مزدی

‎جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۷-۰۳-IranSOS- کارگران کارخانه سیمان مسجد سلیمان در اعتراض به تاخیر در پرداخت مطالبات مزدی خود و نیز عدم اجرای طرح طبقه بندی مشاغل از یک هفته پیش در اعتراض به سر می‌برند. براساس اطلاعاتی که از سوی این منابع در اختیار ایلنا قرار گرفته است این اجتماع صنفی اعتراضی  از صبح  روز شنبه (ششم تیرماه) همزمان با آغاز فصل  تعمیرات سالیانه در داخل کارخانه سیمان مسجد سلیمان آغاز شده است‪.‬

ادامه خواندن “‎اعتراض یک هفته‌ای کارگران سیمان مسجد سلیمان برای معوقات مزدی”